Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Maya_chic

Lucka - tak ta herceka to fakt posrala, ten nos predtým bol ovela krajsi, ja zuzovat ani nechcem, tie uzke nosy su take smiesne, bola krajsia predtým

Michael - podla mna by si mal dokonaly nos, keby si tam nemal ten maly hrbol, fakt nemusis plakat :) toto by podla mna slo doladit zbrusit za par minut v lokalke :) a budes 100%

Zdenka - kedy si bola v Chirmed a co ti pokaslali?

ja neviem ci v KE je nejaky profesional, ani baba, ktora bola na MOjmirovej nebola spokojna, zmena skoro ziadna, minimalna za 1000 eur :(

Michael86

S tym hrbolom som sa uz zmieril ,ze tam je o to nejde ja neviem vy tam nevidite tu priehlbinu pod tym hrbolom medzi kostou a spickou?Alebo vidiet nechcete ?A som 15dni po operacii .Nepride mi uplne normalne mat tam tu priehlbinu zaplatil som si aj za estetiku a dvakrat esteticky to nevypada to ,ze je tam hrbol cert to ber ,ale ta priehlbina vyzera neprirodzene akoby som mal prednu cast nosa zúženu v porovnani s ostatnymi castami nosa .

Katie 82

Michael86

Daj mu este cas, neviem kedy si bol na op. Ale kym to odpuchne tak trva niekolko mesiacov. Mne ked dali po 2 tyzdnoch dole dlahu tiez som bola uplne v soku negativne. casom sa nieco upravilo, nieco pohorsilo. Ale kost aj s tym zlomom (tiez mi odstranoval hrbol) mi oduchala dlho, teraz ked si hore pritlacim tak si citim aj ten spoj ako su kosti spojene do striesky. To som predtym necitila.

zdenka12

už som sa nechcela vyjadrovať, ale keď to tu čítam, nedá mi
ad Michal - tvoj nos vyzerá úúúplne normálne, prirodzene, pristane ti k tvári, neviem, čo tu nariekaš, zrejme si si predstavoval nos bez hrbolčeka, nech sa páči, choď do firmy Chirmed, kde som bola ja, tam ti vysekajú nos z každej strany, som zvedavá ako budeš nariekť potom,
každý má subjektívne predstavy o výsledku op, ja by som skákala po plafón, keby sa môj výzor nezmenil (k horsiemu) a urobil to chirurg tak prirodzene ako tebe, t. j. mierne vylepšenie a inak si nikto zásah nevšimne, pretože to je účel týchto operácií (čo som aj chcela), nie meniť výzor ľuďom, ale mierne ho zlepšiť
ad Carie - nemala si tu náhodou foto? pamätám si jednu babu, ktorá sem dala foto, čo bola po op veľmi spokojná, že nemá nos ako priamku, má zmenšený hrbolček, mierne zdvihnutú špičku a zmenu si všimla suseda a to zmenu k lepšiemu, čo sedí s tým, čo tu píšeš ty, operoval ku dr. Kováč
nemienim tu vychvaľovať dr. Kováča a tobôž mu robiť reklamu (na základe vlastnej zlej skúsenosti som absolútne proti týmto nezmyselným zásahom, čím myslím estetiku nie funkčné opravy), ale zrejme sa operácii u neho nevyhnem, pretože následky práce chirurgov Chirmed mi nielen zničili nos esteticky, ale mi aj robia problémy s dýchaním, ale videla som niekoľko báb po op u Kováča a ani jedna nevyzerala na prvý pohľad po plastike a každá vyzerala lepšie ako predtým
vysekať kosti zvrchu, zboku, spojiť, to dokáže každý mäsiar, urobiť nos tak, aby bol zásah minimálny a predsa zmena k lepšiemu, dokáže málokto a stojím si za tým (a potvrdzujú mi to aj fotky Michala), že dr. Kováč to dokáže, netvrdím však, že len on

Michael86

Chcem vam ukazat par fotiek na ktorych vidnu tu priehlbinu co mi vznikla nevyzera to zrovna najlepsie a dost ma to stve myslite ,ze sa to casom este upravi ,alebo to ostane tak ?Alebo to moze byt este horsie ?

Katie 82

Ahojte,

inak mne tiez po 1. operacii kde mi lamali kosti, tak som mala na 1 licnej kosti pri tom zlome taky hrbol akoby zle zlomene. Bolo to normalne volnym okom vidno, ale po case ako to odpuchalo tak to same zmizlo a po roku to uz vobec nevidno.

Carie

No ta ma nos teda uplne hnusny. Takto dopadnut tak uz asi ani nevyjdem na ulicu. Nechapem, ci sa niekomu toto paci.