Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Lucia203

Tento nos má strašný, kebyže takto dopadnem tak sa pôjdem odstreliť. Vždy je lepšie aj chirurg necha špičku o 1-2 mm širšiu ako užšiu lebo potom to pridavanie tkaniva je najhoršie zo všetkeho. ona ma teraz nos hrozne uzky a neprirodzený neviem čo výmýšlala pred tým.

Carie

No ked sa mi podari to nejak dostat do kompu tak to sem urcite hodim, lebo na tej fotke krasne vidno moju deformovanu spicku. Inak hoji sa mi to vcelku dobre, po mesiaci by bolo uz aj nacase. Stale to nie je na 100%, zlepsuje sa to pomaly, na dotyk ho mam este bolestivy. A odpuchol uz uplne.

Michael86

Carie nemam mobil :) ja som asi jeden z mala co nemaju mobilny telefon kedysi som maval strasne vysoke faktury tak takto mi je lepsie bez mobilu :)A neva ked sa neda tak sa netrap s tym ja som chcel len vidiet ako sa ti to zahojilo po tej druhej op ci to mas este opuchnute ,lebo ja este mam asi a dufam ,ze ked to odpuchne zmizne aj ten skok medzi kostou a chrupavkou .

Michael86

Koľkokrát musíme padnúť aby sa nám oči otvorili, koľko strát to bude stáť aby sme pochopili. Hľadáme šťastie vonku, no ono čaká vnútri. Samotné hľadanie sa končí vždy ako príbeh smutný. Chceme mať vlastný svet, lepší ako má ten druhý. Súťažíme medzi sebou, každí chce byť rýchle prvý. Netrápi nás okolie, bežíme len v svojej dráhe, bez oddychu ženieme sa za profitom neustále. Myslíme viacej v číslach ako vo vlastných menách, hodnota života sa ráta dneska v nových cenách. Vidíš to vo fabrikách, menia ľudí na stroje, novodobá sloboda má svoje nové nástroje. Naháňame majetky lebo bojíme sa chudoby, skutočná chudoba má však úplne iné dôvody. Neni vecou peňazí, že nemáš pokoj v srdci harmónia neni tovar je to tvoj osobný pocit.

Carie

Miso pocuj, mas mobil na ktorom mozes prijimat MMS? Ja som si ten nos odfotila do mobilu, ale neviem preco, nejde mi to dat do pocitaca, pripojim kabel a vobec nereaguje. Uz som dala aj restartnut a nic. Keby si mi na mail poslal cislo mobilu, by som ti to poslala ako MMS a keby si to vedel dat aj do pocitaca a poslat mi naspat by bolo super.

Carie

Ja sa fakt snazim na to nemysliet, zaoberam sa inymi vecami, ale ako sedim za pocitacom, stane sa, ze si mimovolne chytim nos a hned citim na spicke tu nerovnost a uz su myslienky nazad

Michael86

Jajka tebe operacia dopadla dobre a u teba to bola asi velka zmena k lepsiemu tak sa ti aj lahsie pise o tom a beries to ako zmenu k lepsiemu no my co sme tolko stastia nemali to vnimame inak a mame s tym patricne problemy ktore su uplne normalne a aj to ,ze clovek zajde do krajnosti za to moze chirurg ,lebo svojou nezodpovednou pracou dovedie cloveka az k zufalstvu a casto to psychicke zdravie zavisi od celkoveho stavu takze aj vzhlad do toho patri .

jajka555

carie, presne tak, netreba skumat tie nosy az tak, ani tie nase ani ostatnym ludom. treba to nechat, nemysliet na to. momentalne aj tak ako pises sa neda ist na reoperaciu, musime cakat a tak zbytocne si nemusime zneprijemnovat toto obdobie. treba na tom hladat pozitiva a treba byt spokojny, pretoze zivot nestoji len na nose :)) na forum ked chces prid, ale nie depkovat :)) ale len ci netreba niekomu dat nejaku radu, popripade sa podelit o skusenosti a nie dostavat sa do takeho stadia, kde sa vsetci len stazujeme, lebo sa to nabaluje ako taka snehova gula a zbytocne to nemusi zajst do krajnosti..

Carie

Jajka: diki za utechu :-) Mas asi pravdu, take svetlo ako v kabinke asi nie je nikde inde a ja sa druhym ludom tiez normalne nezameriavam na nosy, teda s vynimkou tohto obdobia :-) Asi by som mala prestat chodit na toto forum, lebo potom furt skumam nosy sebe i vsetkym naokolo a uz mi z toho sibe. Teraz som otvorila katalog so spodnym pradlom a prve, na co som pozrela modelke bol nos a zacala ho skumat, vzapati som si to ale uvedomila. Je na case zacat zas normalne zit, so vsetkymi plusmi i minusmi co mi Kovac na nose zanechal. Ja mam nos z profilu tiez o nieco lepsie ako som mala predtym, skusim sa zameriavat na to. Hoci neviem pochopit, ako to mohol s tou spickou takto dokafrat :(

Miso: odfotim ti to tak, aby bolo vidno to, o com hovorim. Nie na kazdej fotke to je vidno, ale zas ked si das vyhladat Gerada Depardieua, ani jemu neni vidno na kazdej fotke ze ma nesumernu spicku a pritom to ma este horsie jak ja. Fotka velmi skresluje. Tebe sa to mozno este zlepsi, uvidis. Mne uz urcite nie, lebo jak to odpuchlo, je to take iste ako bolo a kedze tento ORL lekar mi operoval len vnutrajsok nosa a nie zvonka, tam sa uz nema co zlepsit. Ale nic, musim sa tym prestat zaoberat a za chvilu to prestanem vnimat ako po prvej opke. Len v skusobnych kabinkach si musim davat pozor a nepozerat sa na nos :)

Lucia: ja mam take iste skusenosti, ze mladi su casto ovela lepsi ako starsi. Hoci chirurgovia neviem, lebo tolko operacii zas za sebou nemam, a mlady ma este nikdy neoperoval. Ale vidim to hlavne u veterinarov. Chovala som zvieratka a ked mali zdravotne problemy, tak som veterinarov nastevovala casto. Nasla som si dvoch mladych, muza a zenu, ked som mala nejaky problem, vzdy som isla k jednemu z nich. Ten muz moze mat 30 a zena myslim ze este menej. A strcia do vacku starsich veterinarov, ktori uz ani nemaju zaujem nejak pomahat, to na nich vidim. To s tymi kabinkami, no svata pravda :-) Ja teraz neviem s tou operaciou, momentalne aj tak nemozem a kurnik nie som milionarka, keby som nemala problem s peniazmi tak idem. Uvidim o rok ako sa budem citit. A kolko budem mat penazi :-)