Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Estetická operácia nosa: Áno alebo nie?

Carie

Diki, ty mas super nos, kebyze ja mam taky, tak si donho rypat uz nedam. Nepripada mi vobec velky, ani dierky. Super pasuje k tvojej tvari

Carie

Maya: No ano, spredu vyzera lepsie, nieco ako ona spredu a ako Heringova z boku moze byt dobra kombinacia. Posles mi svoju fotku na katy.r@centrum.sk? Som zvedava :)

Maya_chic

Carie - ani moj typ to nie je :))) ale paci sa mi ten nos, najma z boku - ako pises, ja by som mala z predu zrejme iný nos, lebo ja ho mam uzsi nez ona mala, ale zase vacsi z boku ako mala ona a kedze som celkovo v povodnom stave, umelina nebudem, dufam :)

skusim pohladat na nete nejaky nos, aky by som chcela mat, napr. Sona Skoncova ma taky nos, aky by mne pristal (aspon si myslim)

nd03.jxs.cz

Carie

Maya: studovala som teraz jej fotky pred a po a konecne som si vsimla zmenu. Ona mala taku trocha vacsiu spicku, to jej skresal, z profilu teraz vyzera lepsie. Ale zase spredu vyzerala lepsie pred tym, podla mna ten nos vyzera uz moc umelo, vidno jej viac nosne dierky a neviem, to sa mne moc nepaci. Celkovo ona ako zena sa mi nepaci, je uz hrozne umela, tie pery ma ako kapor.

Maya_chic

Carie - no jeho fotky nejako nie su na nete, ale ako urobil nos Heringovej sa mi paci, tak nieco aj ja chcem, rovny z boku, viac sa mi pacia rovne nosy, ako s oblucikom, nizsi mensi, ale zase nie prsak

tina1112

michael86 na co ti je pekny nos? baby sa aj tak inde divaju napriklad na postavu zacni cvicit a staraj sa o seba ver mi ze to je pre kazdu pritazlivejsie a malo bab si vsima ci mas maly hrbolcek na nose ale skor na ine kvality, ak budes mat takto reci depresivne tak mozes byt akokolkvek krasny kazdu s nimi otravis

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.