antikoncepcia áno-nie

janiska

Vies, ja som stastna vzdy ked menstruaciu dostanem, tie krce potom uz nejako viem vydrzat, pripadne stlmit panadolom a podobne. Lenze hlavny dovod, preco musim brat hak je, ze mam nenormalne nepravidelny cyklus. Ako som uz pisala, obcas mi jeden aj uplne vynecha. A pritom som zdrava, nic mi nenasli, ze preco to tak je.
Ake potravinove doplnky?

ifka

joj,tak to mi je luto.ale HAK je ozaj ten najhorsi sposob liecby.co ja viem,napr.tabletky no-spa,horuci caj,to vsetko uvolnuje tie krce pri menzese.

janiska

ifka, nie, nemam ziadny zapal, takisto mam kompletne vysetrenia a vsetko je v poriadku. Takze co mam asi robit??? Antikoncepcia je pre mna jedine riesenie, ak mas ine, tak sem s nim, ja nie som nadsena z toho ze ju musim brat, ale je to lepsie, ako cyklus, ktory si robi co chce, bolesti na nevydrzanie, atd..

ifka

DEE.mala si uz abaktal?mali sme dievcinu s podobnymi problemami,ako mas ty.po vybrati jednej krabice mala bolesti pocas menzes citelne miernejsie.cize v malej panve nejaky mierny zapal bol,ale nebol zistitelny beznymi vysetreniami.