Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako otehotniet

dvojbottka

sofia mavala si pred tehotenstvom stale zapaly? co ti povedal lekar ohladom zapalov a tehotenstva?ja mam uz roky zapaly,preliecim a znova sa daco vrati,niekedy to uz vzdavam tak sa velmi bojim ci nebudem mat potom nejake problemy otehotniet.

jija

Ja som otehotnela tiez na prvy krat ale musela som na kyretaz a tak..tak uvidime ze kedy sa nam podari znova ak sa vobec podari..neviem ci neostanem uz neplodna po tej kyretazi =o((ach jo

sofia25

ci mi budete verit alebo nie na prvy krat a to som si myslela ze ani neotehotnejem alebo ze budem mat problemy aka som bola prekvapena ked mi lekar potvrdil tehotenstvo a aky prekvapeny bol on a to vobec nemam pravidelny menzes a stale zapaly takze tak dufam len ze vsetko dobre dopadne ono to vzdy pride vtedy jak to najmenej cakate a netlacite

Karolinnka

moze to byt aj tym... nevyznam sa v tom .. ale napriklad nieco na tom moze byt pretoze aj ked idem na dovolenku tak sa mi bud posunie menzes alebo ...
Aj moj dr, povedal ze to na to moze posobit .

sjdjjd

Ahojte ja si myslim ze merat si bazalnu teplotu a pozorovat plodne dni a sexovat prave vtedy je poriadna blbost...podla mna by sa to malo nechat na nahodu a nepozerat stale do kalendarika a snazit sa podla toho je to strelne....=)ale viem ze to tak robi vela zien..len nechapem naco aj tak si tym nijako nepomozu..ja som prvy krat otehotnela tak ze som nic neplanovala ani a podarilo sa to na prvy sup a ked som sa rozhodla ze xcem pred par mesiacmi tak zatial nic tehotna nejsom skusala som aj podla plodnych dni niaky ten mesiac ale uz kaslem..naprillad tento mesiac sme sexovali jak sa nam xcelo a nebolo to cez plodne dni vobec..naco nieco silit =)aj tak to potom nevide =)no nie?

qqqqq

Tak podnebim to urcite nebude...To by boli najfertilnejsie zeny v primorskych oblastiach:))) Je to tym, ze na dovolenke vacsinou nie je ziaden stres a zena si nemeria bazalnu teplotu a podobne veci ako strelena.

Karolinnka

ahojte, ja som citala ze zvysene riziko otehotnenia je na dovolenke , mozno je to smiesne ale tam je ine podnebie ... 95% zien co pznam otehotnelo na dovolenke pri mori ...

liana12

ahojte ja by som sa len chcela spytat ze je mozne ze hned po menzesi piati den by som mala plodne dni?lebo vtedy mam taky lepkavy tahajuci hlien.je to mozne?uz pol roka sa snazim o babo a stale nic

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako otehotniet - Fórum - ZDRAVIE.sk