ako otehotniet

meme

...hmm rada by som mala vase "problemy"....my s manzelom sa snazime uz vyse 2,5 roka a nedari sa nic...ani uz tu spominane metody....podla lekarov som zdrava aj ja aj partner...no co uz...zial mavaju deti ludia, ktori ich vobec nechcu...

baby

ppppp, mas nejaky divny nazor na rodinu, kde je napisane, ze plnohodnotna rodina su len manzelia??? ty akoze svojich blizkych nepovazujes za rodinu??? ja sa tiez pokusam o babatko a s PRIATELOM a svadbu nechystame, je nam spolu fajn aj bez papiera, mozno ked budem mat zbytocnych par tisic na svadbu tak o tom pouvazujem. Ano par tisic, lebo ked ma byt svadba tak poriadna a nie len tak...

pppppp

anjelik, s priatelom? Preco nie s manzelom? Vytuzene dieta by malo mat plnohodnotnu rodinu, nemyslis? Nemanzelske dieta...To by som nedopustila.

pppppp

Ivka 1, su aj zeny, ktore sa po milovani hrnu do kupelne? Mne uplne stacilo, ked som sa utrela...Vymocit som sa isla az neskor a potom to vytieklo a dala som si intimku...Ved to nie je jed...Tesi ma aj to, ze manzel sa nikdy po milovani nejde umyt, rad za mnou vonia...Keby som mohla poradit- znie to ako hlupost, ale mnohym parom okrem vylozenia noh pomohla prstickova metoda. Po partnerovej ejakulacii si vy alebo partner strcte prst dnu a semeno vmasirujte po krcku maternice, aby ste im pomohli dostat sa dnu, vraj to pomohlo.

anjelik

ahojky tak som zasa tu. uz by som bola velmi rada keby som ostala tehotna po tomto prvom snazilkovani s priatelom ale ked tu citam vase prispevky tak asi na prvy krat sa nam to napodari vsak

linda (tn)

Nám to trvalo 2roky. Obidavaja sme boli zdraví, ale nikto nam nevedel poradiť prečo to nefunguje. Skusali sme aj alternatívnu medicinu - detoxikaciu organizmu. Zobrali sme 2detoxikacne kury. (www.detoxipad.sk)/ Neviem, ci pomohlo prave to alebo nieco ine, ale podarilo sa. Mame Luciu a bude mat buduci mesaic 1. rok. Držím palce.

anjelik

AHOJTE MY S PRIATELOM TIEZ CHCEME MAT BABO A TERAZ V UTOROK BY SOM MALA DOSTAT MENZES A POTOM SA IDEME SNAZIT TAK DUFAM ZE NAM TO VYJDE...DRZTE NAM PALCE AJ JA VAM VSETKYM DRZIM PALCE NECH CIM SKOR SA OBJAVIA DVE CIARKY NA TESTIKU TAK SA MAJTE A KED UZ BUDETE V TOM TAK NAM DAJTE VEDIET

Ivka 1

Dievčatá chce to svoj čas a hlavne kľud.
Niekedy sa nedarí už len preto, lebo to
veľmi chcete.Niektoré ženy trpia na tehotenský syndróm, t.j. majú všetky príznaky tehotenstva ale bohužiaľ tehotné niesú. Nesnažte sa to znásilňovať, urobte si cez ovulačné dni
pekný romantický večer so všetkým čo k tomu patrí alebo sa vyberte na dovolenku. Prídete na iné myšlienky a hlavne sa hneď po milovaní
nehrňte do kúpeľne. Vyložte si nohy trošku vyššie a skúste tak vydržať aspoň pol hodinu . Nebojte,všetko sa podarí. Prajem vám to z celého srdca.

kaktus55

ahojte ani mne sa to nedari,uy viac jak pol roka a nebrala som vobec hak.sledujem plodne dni a nic ani tak.tak poradte prosim

mimmka

babenky, co tu po par mesiacoch stresujete? Su pary, ktore to skusaju roky.. a vy hned panikarite. Vibeke, ked beries antikoncepciu a planujes babo, je dobre pockat po vysadeni aspon 1 cyklus.. ale nemusis. Je to asi skor preto, aby sa ti dal lahsie urcit termin pripadneho porodu. Ja som prvy raz otehotnela druhy mesiac po vysadeni. Druhy raz som musela rok a pol cakat, kym sa mi cyklus upravil a dostala som ovulaciu.. takze ako vidite.. pri kazdej zene pri kazdom pokuse to moze byt uplne rozdielne. Budte kludne a pokojne, co ma prist pride.. snazilkujte, nestresujte /aj ked to je tazko, viem.../. Drzim palce:)))