Moje kozmetické NAJ

dionee

Lucinka33 od tej z mimibazaru. Nevie mi zarucit ci do vianoc dojdu:( chcela by som objednat i sestre .. No zajtra daco objednam potom ti napisem, pa

Lucinka33

Su dost velke, urcite nie mini :) Take klasicke. Inak, neviem od koho budes kupovat, ale priprav sa pravdepodobne na dlhu cakaciu dobu. Ja som to objednavala od jednej Cesky a prvykrat mi to prislo po vyse 3 mesiacoch. Lebo som si objednala uz po uzavierke a musela som cakat na dalsiu. Oni to objednavaju priamo od vyrobcu z USA, tak dlho trva posta aj opletacky s colnicou atd. Teraz som si objednala tesne pred uzavierkou a tovar je uz vraj na ceste :) Tesim sa hlavne na tu spiralu, vraj je super.

dionee

ja chcem I Dream Of Barbados.Takze mas taku paletku aku by som chcela. Ake su velke? Take klasiky? Len nech nie su mini. Zajtra hned aj objednam

Lucinka33

Dionee, to ti neviem povedat, ze ci su vsetky rovnako dobre. Tie, co mam ja su dobre. A taktiez neviem ci by sa vyrovnali vsetkym odtienom od MAC, lebo od MAC mam tiez iba jeden :) Ja mam paletku 5 tienov I dream of St. Marteen. Su to take hnede. Nie su uplne bez perlete, trosku sa lesknu, ale nie vsetky. Ten najsvetlejsi je matny.
A ked stoji napriklad 6 farieb rovnako ako 10, moze tam byt odlisna vaha. Inak tu mas kompletny sortiment od NYX, co sa da objednat od jednej pani na mimibazare: www.nyxcosmetics.com

Merenwen, pokial viem, Dermacol pouzivaju v ceskych filmovych studiach Barrandov. V Hollywoode ani nevedia, ze nieco take existuje :D

dionee

Lucinka33 a ake mas? Aby som si nahodou niekedy nekuila trblietave. To by som skusila, nie su drahe. Absolutne nie su.
A ak vydrzia ako MAC tak wow.

Lucinka33

papaja, pigmenty som nemala, nechcem ich, na moj vkus su prilis trblietave :) nemam trblietky rada, lebo mi popadaju po celej tvari a vyzera to blbo :) ale pocula som na nich tiez dobre recenzie :) len to nie je moja salka kavy :)