Je tehotna ?

hmmmmmm

no dokelu co nemas na kondomy kamo???kebyze toto moj chalan len chce spravit tak mu asi poriadne vynadam ci nema rozum alebo co.naco robit debility OMFG

utopia

Aj ja som sa radila s lekárom na tému kvapočky lásky a vravel mi,že v tom spermie niesu,že je to blud. Pokiaľ ide len o jedno "číslo" V prípade,že si dávate za tým druhé číslo dá sa otehotnieť,lebo spermie mohli zostať partnerovi ešte v tej rúrke. Takže pokiaľ ide len o jedno kolo,vraj nieje z čoho otehotnieť. Neviem či je to naozaj tomu tak.

sedmikraska

spermie na vzduchu po kratkej chvili umieraju, navyse si myslim, ze ked si si nasadil kondom si asi aj po celom presiel znova rukou, takze si ich aj z velkej casti zotrel. Nabuduce si chyt najprv tu spicku kondomu a az potom nasadzuj a nebudes mat taketo obavy

shift

teraz treba zistit ci mala plodne dni...jasne ze uz mas nervy ale mozno ich nemala...je vacsia pravdepodobnost ze nemala ako ze mala...a mozno spermie sa nedostali k vajicku a tak...zisti teda tie plodne dni a uvidis...drzim palce

moisha

Treba si dávať pozor, lebo z takýchto "drobností" môže byť veľký problém. Ináč som čítala v jednom ženskom magazíne, gynekológ sa vyjadril, že z kvapôčok lásky nemôže žena v žiadnom prípade otehotnieť. ale tak je to podľa mňa sprostosť, kedže moja kamarátka otehotnela práve z tohto...