Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neustale trasenie elektrikou

Príspevok v téme: neustale trasenie elektrikou
marry-ann

co mam robit, ked ma dost casto doma trasie elektrika? nemyslite si, ze pcham ruky do zastrciek, ale najprv ma triasla elektrika, ked sme mali kovove klucky na dverach. tie sme odstranili a tak to bolo iste obdobie ok. ale teraz som zapla video a ked som sa ho dotkla (aby som zobrala ovladac, ktory bol na nom), tak ma tak kopla elektrika, ze som odskocila az... velmi som sa zlakla. z coho to moze byt? mam strach...

marry-ann

no elektrika par krat kopla aj mojho brata, ale ten sa len dotkol klucky raz. ja vacsinou nosim bavlnene tricka, rifle a par krat som mala aj strikovany sveter. ruky som si raz nakremovala, ale to mi nepomohlo a elektrika ma kopla aj tak. ja sa proste len zlaknem, lebo uz normalne najprv skusam trickom alebo niecim podobnym, ze ci ma klucka nekopne a ked nie, tak vtedy sa klucky alebo ineho predmetu dotknem. uz mi to pripada chore... mama avivaz urcite pouziva na pranie.

agina

Ide o staticku elektrinu - neskodnu. Mne to robia jedny slapky ked doma nosim a sucham nimi po plavajucej podlahe.Potom ked sa niekoho chytim, alebo niecoho kovoveho, je to tu. Takisto na oblecenie treba pouzivat avivaz, aby oblecenie neelektrizovalo.

mimmka

inych u vas doma "nekope"? Nenosis prilis vela "umelych" latok na sebe? Aj mne sa to obcas stane, ze dostanem ranu od vsetkeho.. obcas mi staci si nakremovat ruky...

alana2

aj mna obcas kopne klucka,mne poradila jedna znama ze to som moc nabita energiou a ze staci si troska zahrabat ruky do zeme,do pody,ale neviem ci to pomaha

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neustale trasenie elektrikou - Fórum - ZDRAVIE.sk