normalný život

Príspevok v téme: normalný život
lilyza

mám 25 rokov, od mojej 18-stky som pracovala pre jednu agentúru, kde som robila spoločníčku (nazvite to ako chcete, problem je v tom, že sa neviem zaradit do bežného spoločenského života, myslim tým neviem či by som vedela pracovať, chodiť každý deň do práce... už som to skúšala ale:( Bojim sa toho, že by som zlihala, že by som nevedela vyžiť z nejakého platu a podobne. Strašne sa preto trápím, mám depresie, nechodím nikam a stal sa so mňa človek, ktorý si vystačí sam bez priateľa, neverím na lásku teda na pravú lásku (bez neveri), som silná feministka. Neviem ako by som sa zaradila, neviem s tou mojou akože prácou prestať, láka ma vidina zárobkou, ale na druhej strane mám poriadne vyčitky. Asi potrebujem psychologa, ale čo mu poviem? Som prostitútka?

cat

to naozaj tam az tak dobre zarabas, ze sa tomu nic nevyrovna? vies trochu jazyky? chod do zahranicia, mozes zacat casnickou, ak si sikovna, postupne sa vypracujes. ktora destinacia sa ti paci? nic a nikto ta tu nedrzi, zmen vzduch, dobre ti radim!!!!

cat

naozaj tam az tak dobre zarabas, ze sa tomu nic nevyrovna? vies trochu jazyky? chod do zahranicia, mozes zacat casnickou, ak si sikovna, postupne sa vypracujes. ktora destinacia sa ti paci? nic a nikto ta tu nedrzi, zmen vzduch, dobre ti radim!!!!

oxy

Alebo si najdi bohateho sestdesiatnika, daj mu, ved to by nemal byt problem, on ti znesie modre z neba. Kazdy sme si tvorcami svojho osudu.

lenik

lilyza nevsimaj si tu podaktorych a ich priblble nazory
to je dobre ze si to uvedomujes a ze chces s tym nieco robit
tiez odporucam psychologa ci psychoterapaueta pretoze to uz prekrocilo zdravu hranicu a potrebujes pomoc-je to ako zavislost
drzim palce a hlavu hore urcite sa dostanes z tohto sputania a budes mat krasny zivot:)

stanic

ale je jasne, ze ked si zvyknes na tie prachy, tak potom je kazda praca muka...
inak s tym psychologom to nie je az tak zly napad, snad by ti vedel poradit lepsie ako tuna