Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nemcina alebo francustina

secretkaa

ja som za nemcinu. ale zas je to moj sujbektivny nazor ze NJ je lepsia, bo ju proste milujem :) franinu som sa len zacinala ucit, potom to nejak nevyslo...

moniqa87

vsetci tu lobuju za franinu no ja budem asi jedina proti...
mozno to je j tym ze ma ovplyvnila ucitelka na strednej co mi tu franinu totalne zhnusila, kedze ju ani naucit nevedela a ani pristup nemala... sice znie celkom pekne, ale teraz sa radsej ucim taliansky, taliancina je krajsia...
nooo a vybrala by som si nemcinu...
ale co je tazsie neviem povedat, nemcinu ovladam os plienky, takze je to pre mna malina a franinu neznasam, pretoze som mala zlu profku... ide o to k comu mas vacsi vztah...

nemcinaaa

ked uz sme pritom prelozi mi niekto toto do nemciny?

-dom mojho noveho profesora
-on telefonuje s jeho peknou zenou

dikees

baby

franina je rozsirenejsia v eu, a mne sa lahsie uci ako nemina, ale aj rustina sa rozsiruje , vsucastnosti druhy svetovy jazyk po aj, so sklonovanim je jednoznacne lahsia franina

cahc

no franina je krajsia ale je dost tazka, o dost tazsia ako anglina...ale keby som si mala znova vybrat bude to franina:)

shift

no ja sa ucim aj anglictinu aj francuzstinu...francuzstina je lahsia asi lebo nema rody...ja by som si vybral tu...chcel som aj nemcinu ale nakoniec som dosiel k fj a som spokojny...ja byt tebou berem fj

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nemcina alebo francustina - Fórum - ZDRAVIE.sk