chudnutie a menštruácia...

alankas

tak dúfam, že to už čoskoro príde, bo to čakanie je strašné... najradšej by som to už dostala... nikdy som to tak neočakávala ako teraz... tých 5 dní čo už netrpezlivo čakám mi pripadá ako večnosť

jankaaa

podla mna ano, mne tiez meskalo 5dni, teraz 3 a uz som si kadeco myslela, ale ak by som bola tehotna, uz by som bola 2mesiac a to by test ukazal... to chudnutie velmi vela ovplyvnuje menstruaciu, nemusis sa bat... a co mi to meskalo tych pat dni, tak tiez som tych pat dni citila strasny tlak, ze by mali prist, a potom prisli

alankas

no založila som... bo sa bojím. lebo doteraz som mala pravidelne. Tehotenstvo nevylučujem, ale nepredpokladam, že by som bola tehotna... aspon priateľ to vylúčil.. ale jeden nikdy nevie... preto sa bojim. či je to fakt iba tým schudnutím...

jankaaa

ahoj, no tuto temu uz tusim zakladas druhykrat:-) urcite je to tym, ze si schudla, ja ked cez leto chodim korculovat a schudnem 1-2kg, tak mi to uz meska aj 5dni, aj viac, takze to bude urcite z tohto... ale ak nevylucujes tehotenstvo, tak si sprav test, alebo gynda