Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krasne stihle litka

Príspevok v téme: Krasne stihle litka
ivanka83

Ahojte vsetci, viete mi niekto poradit nejaky cvik na stihle litka. Zial stavba mojich litok je dost siroka, no verim, ze mi poradite nejaky cvik, ktory mi pomoze na zostihlenie. Viem, ze so strukturou nic nenarobim, ale viem, ze trosku zostihlit by sa dali:)Moj snubenec ich ma krajsie ako ja a to som zena:)))))))))))))))))))

matulda

no už rok cvičím pilates sam doma :) a natahovacky po tom ako som prestala tancovať tak konečne zasa spravím špagát, dost sa za ten rok zmenila štruktúra mojich nôh no myslela som si že ten pilates spraví niečo viac s tými lýtkami, ale zjavne treba aj oddychovať nielen cvičiť, pilates ale vrelo doporúčam ;)

Silvia Sisus

a cvičíš aj niečo špeciálne na lýtka? ako myslim niake cviky?lebo ja som ich mala chudsie ale teraz ich mam hnusne a chcem ich aspon zo par centimetrov zhodit z nich

matulda

no ja sa snažím každý deň cvičiť a keď necvičím tak som nejaká dokonca nešťastná by som povedala :D, vždy mi vadili moje lýtka zdali sa mi tučné moc svalnaté a tak, no teraz som bola viac než týždeň chorá nemohla som vôbec cvičiť okrem nejakých tých brušákov potajomky, a keď som sa pozrela na svoje lýtka dnes zdali sa mi omnoho chudšie, žeby koli tomu týždňu oddychu, neviem :D ale nemienim prestať cvičiť

martinaradna

Ahoj,

do treningu na chudnutie ti odporucam zaradit stranku mybodymanager.net, kde si spravis treningove plany, profesionalne nastavene ti zarucia, ze budes cvicit najefektivnejsie :) vzdy si tam zapises co si cvicila, pozries si co ides dneska, no proste parada...aspon mna osobne to motivuje a odcvicim ovela viac ako bez planu. navyse, je to za free :) tak ked tak, -odkaz odstránený- registracia je hore :)

Silvia Sisus

Ahojte vážne to funguje ked sa davam hore a dole ako baletka na zostihlenei z tylot? lebo mi to akosi nepride :D skor ze ztho budu svaly na nohach

quiksina

Super tak to teda skusim.. cvicit pri zuboch, to bude zase sprostych komentarov doma:D
Ak tam chces svaly - bicykluj. Hlavne hory-doly a na tazkom prevode. Zarucene ti to tam porastie, len aby si to potom neolutovala:)

Amyoop

quiksina - JA som na tom bola horšie, pretože na lýtku som mala 40 a teraz mám 33 Ale stále je čo zlepšovať :-) Tiež som chudá (dosť na kosť) ale stehná a lýtka boli katastrofálne. (to už našťastie je za mnou.) Máš pravdu, aj ja sa tomu čudujem že to bolo až 7 cm ale proste zo 40 malo čo ubúdať. Teraz už nechudnem ale snažím sa aspoň nabrať svaly na tie lýtka :D:D

quiksina

Ty brdooo, mne keby zmizne 7cm z lytok, tak ja zmiznem na 7 dni a oslavujem:D
Mam 170 a 55kg, cize kosti kde-tu trcia, ani rici ani cici, ale zato LYTKA MAJU OBVOD 38!!!! NO FUJ !
Netusim aku mas postavu. Ak tam bol tuk a zacala si to pravidelne precvicovat - logicky z toho ubudlo (i ked 7cm? hmm:) Ale ja to mam skor svalnate a bojim sa, ze by sa to hentym este zvacsilo..

Amyoop

Možno mi neuveríte ale raz som si v jednom ( pre mňa úplne primitívnom) teenagerskom časopise, ktorý kupujem mojej dcére prečítala taký článok kde písali, že počas čistenia zubov sa mám stavať na špičky a dole .. - Opakovať to počas tých 2 min. čo si čistíme zuby, čiže za deň 4 min. Ja som to cvičila 1 mesiac (cca) a z mojich lítiek zmizlo 7 cm čo je na moje pomery až megaprekvapujúce. A tento týždeň som začala cvičiť aj so stránkou fithall.cz kde sú rôzne programi (online) s cvičením a úplne zadarmo..

Samííí

Ahojte som štíhlej postavy ale pred nejakým časom som trochu pribrala a zhrubneli mi lytka velmi mi to vadi tak chcela som sa opýtať čim z nich schudnem poradte niekto kto ma z tym skusenosti už.Počula som že švihadlo je dobre alebo robiť vypony na špičkach hore dole tak co je podla vas lepšie?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krasne stihle litka - Fórum - ZDRAVIE.sk