Krasne stihle litka

Príspevok v téme: Krasne stihle litka
ivanka83

Ahojte vsetci, viete mi niekto poradit nejaky cvik na stihle litka. Zial stavba mojich litok je dost siroka, no verim, ze mi poradite nejaky cvik, ktory mi pomoze na zostihlenie. Viem, ze so strukturou nic nenarobim, ale viem, ze trosku zostihlit by sa dali:)Moj snubenec ich ma krajsie ako ja a to som zena:)))))))))))))))))))

ivuša

tak ja sa tu snazim, aby som pribrala svaly na lytkach a nevyzerali ako palicky a niekto z nich chce schudnut? :P .. poradte radsej dake cviky na lytka, alebo dobry sport aby nabraly svallovu hmotu...

jurda

ak chces zostihlit lýtka tak vyskusaj PILATES mne to velmi pomohlo pretoze to je presny opak posilovania a navyse som sa citila ovela lepsie...a nemusis chodit niekam na nejake kurzy len si kup nejaku knizku...ja to cvicim podla nej...len neodporucem Pilates na brucho pretoze velmi ochabne...vyber si cviky specialne na nohy...

jarka43

Ak máš mohutné lýtka, cvičením ti nezoštíhlejú. Skôr zmohutnejú. Osobne si myslím, že ak ich máš veľké, zmier sa s tým. Inak budeš bojovať s niečím, čo je o tebe. Viac o športe a chudnutí tu_
-odkaz odstránený-

Inak ak chceš posilovať lýtka, tak základný cvik je ten, že sa postavíš na špičky na vyvýšené miesto a striedavo sa staviaš na špičky a potom pod úroveň prstov, čiže päta je nižšie.

lenik

aj ja som mala krasne stihle a zacala som cvicit ze zostihlim si konecne aj stehna a lytka nabrali az prilis:( blbe neviem co s tym ked chcem cvicit aby som celkovo schudla a lytka naberaju blbe:(

jasminela

Ja som mala zasa vždy tenké lýtka a tiež mi to strašne vadilo...vyzeralo to hrozne. Ale začala som cvičiť a spevnili sa a teraz som spokojná...Ale opačne neviem ako..možno nejaké krémiky, alebo tiež to fitko..fakt neviem.

oprava

:-)
dolezite je priznat si chybu a naucit sa spravne :-)
by si sa cudovala, kolko je na internete pravopisnych chyb...

ivanka83

Sorry za l(i)ytka, ale ja nie som dobra v gramatike, to sa priznam, aj ked som skoncila vysku. Ja som si myslela, ze je to s tvrdym, ale minule som hladala cviky cez google a nasla som aj litka a aj lytka, tak potom som uz nevedela co je spravne. Este raz sa ospravedlnujem. Ja sa stale pozastavujem nad tymi yickami. Neda sa to uz teraz v nazve zmenit? Som ja ale sprosta!!!!!

lapara

Ja mam podobny problem, aj ked pri mojej vyske sa to strati. Lytka mam dost ochabnute a plne :-( Potrebovala by som posilnit.