Predcasny vyron semena

joker2

ahojte ..je normalne ze sa urobim za 5 minut?....ini tu pisu ze vydrzia 30 minut a ja sa bojim ze sa strapnim prek priatelkou..mam 17 a potrebujem surne poradit...nejaku normalnu cestu dikes :D

1jake1

Ahojte....mám 16 a chcel by som mať so svojou priatelkou sex...uz sme sa o tom bavili ..ale ja sa furt bojim ze sa urobim za 5 minut a sa pred nou strapnim..normalne mi to trva sa urobit tak 4 - 6 minut ...poradite mi nejake normalne riesenie?..dakujem

zoom1

cau lidicain mam ten isty problem ale neviem kde sa da lidocain 10%zohnat dufam ze mi v tom poradis.za pochopenie vopred dakujem.

zoom1

cau kolega overene ja som podobne na tom ako ty dakedy.mam iba jeden problem a dufam ze mi ho pomozes vyriesit alebo aspom pomozes,poradis kde sa do LIDOKAIN 10% zohnat.

zdenulka

ahojte,vy tu radite ze ak ma chalan problem s predcasnym urobenim tak si ma dat pauzu a venovat sa niecomu inemu..teda inej casti tela ale mne to vadi ak mi to priatel prerusi potom to uz neni ono :(((((

totéž

čau, lidocain a pod. znezitlivejúce masti a spreje... ked si ho nastriekas tak to zaroven znecitlivuje aj partnerkinu pošvu nie ???

dlhysex

skus nejake prirodne produkty na podporu libida....neviem ci pomozu oddialit ejakulaciu ale iste budes vykonnejsi...urobis aj tri styri kola za sebou :-) -odkaz odstránený-

OVERENE !!!

Mal som rovnaky problem ako tu vela z Vas popisuje a bol som z toho pekne na nervy. Akonahle som zacal vyvijat nejaku sexualnu aktivitu hned som bol bol hotovy, (ex) partnerka sklamana. Prestal som si Verit a z toho dovodu som odmietol velke mnozstvo zien lebo som sa zas nechcel strapnit. Na nete najdete rozne teorie a rady typy "mysli pri tom na nieco asexualne". Podobne sprostosti ako toto som hned vylucil nakolko ked chcem mat sex tak si ho chcem aj uzit a nie mysliet pri tom na fubal alebo nejaku staru babku. Mozte skusit web stranku xxl-penis.eu ale mne nejako vyrazne nepomohla mozno preto som tomu ani moc neveril. No ale ak Vam mozem vsetkym poradit, tak odpoved je uplne jednoducha. Vola sa LIDOCAIN. Je to lokalne anestetikum ktore sa pouziva v zubarstve a pri mensich chirurgickych operaciach. Mozno poznate kondomy DUREX Performance ktore su z vnutra napustene touto latkou. Ale len vo velmi malom mnozstve. Funguje to tak ze vam to znecitlivie penis a tak odiali predcasnu ejakulaciu. Predavaju sa rozne kremy, jednorazove napustene vreckovky a spreje. Ja osobne pouzivam Lidocain sprej 10%, ktory sa nastrieka na zalud a za par minut uz citite znecitlivenie. Nemusite sa obavat ze sa nespravite anestetikum funguje iba (u mna) 20min. Vazne skvele, a neskodne kludne sa spitajte vasho doktora. Niektori ludia mi dokonca pisali ze im to sam doktor navrhol. Prajem vela vela nesputanej zabavy.....