Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vztah na dialku

Deee

tak ja som dva roky mala priatela vzdy osem mesiacov v roku mimo a musim povedat, slo to, zvladli sme to, jasne, ze ked su dvaja spolu delia si radosti aj starosti, ale vsetko sa da, ked sa chce a my sme chceli, teraz uz priatel ostava natrvalo doma a to je ta najkrajsia odmena...

lucka

no tak to ja som doteraz nespravila, a uz asi ani nespravim, a viem ze ani on mna zatial nepodviedol,ale vadi mi ze je tak daleko a nie je so mou ked ho potrebujem a naopak.... a to je fajn ze ti odpustil, neviem ci by som to ja dokazala

tatatoo

Podla mna su velmi dolezite aj okolnosti, vies ked sa v blizkosti tvojho partnera objavi zena ktora ho ocari, on je tiez iba clovek. Ja svojho priatela milujemn a jeden cas som vycestovala na 2 mes. do Talianska, no bohuzial som ho podviedla, prave s takymto clovekom, ocaril ma svojou povahou, uspechom, peniazmi,... Ked som sa vratila domov, priatelovi som sa priznala, on mi odpustil a doteraz sme spolu uz 8 rokov. Velmi si vycitam co som spravila.

tatatoo

Niekto vydrzi, iny zase nie. Ako sa hovori: Zide z oci, zide z mysle. Ked je dobra partnerska konstelacia, je nizsie riziko rozpadu vztahu.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vztah na dialku - Fórum - ZDRAVIE.sk