TUčNé LýTKA

kykynka

no fajn vám sa to páči ale ked nie je zena spokojná sama so sebou, mám tučné lýtka no chcem si ich aspon spevnit ked uz sa nedaju zmensit

šošo

suhlas! aj mne sa pacia tucne lytka na zene. je to velmi rajcovne. zeny nevedia co by chceli. najradsej su, ked na nich klepocu kosti, ale ktoremu chlapovi sa taka paci, no nie?

zdenislav

tak tato tema ma fakt zaujala, lebo poznam niekolko zien, ktore sa stazuju, ze maju tucne lytka a kvoli tomu nenosia sukne. ani si neviete predstavit, ako sa to chlapom strasne paci!! taka zena pripomina male babatko, clovek by ju hned vystiskal a vypusinkoval. nic s tym nerobte, je to velmi nezne a pekne. cim tucnejsie, tym krajsie. naozaj, prestante blbnut a trapit samu seba, nam to vyhovuje!! kvoli nam sa nemusite nicit. chlapom sa paci nieco ine ako vam, uz to konecne pochopte! zeny si davaju vypchavat prsia, ale chlapovi sa pacia aj malinke prsia, aj tucne ritky, aj tucnucke lytka, hocico, co je pekne a prirodzene. a to nie som ziadny stary chren, mam 27 tak to snad nie je este tak moc. moja zena je baculka a ma uplne miniprsia,skor ziadne, ale vobec mi to neprekaza, paci sa mi aka je. mame jedneho syna a dufam, ze este nejake to male pride. ked priberie, pokial jej to nebude vadit pre zdravie, mne to vadit urcite nebude. chcem, aby bola zdrava a stastna a nie stihla a vystresovana.

dvojbotka

kykynka nic s tym nespravis...ja som sa tiez dlho snazila,bola som objemnejsia a ked som schudla tych 7 kil tak to slo malinko dole aj z lytok ale uz viac nic.tabulky mi teraz vyhadzuju konfekcne cislo 36 ale lytka mam ako...uf...ani neviem co :D ale priatel mi vravi ze jemu sa pacia tak som sa prestala trapit :D

martin242

Sama vidíš, že v Tvojom prípade za to môže genetika.
Nespravíš s tým nič zlatko.
Formovanie znamená cieleným tréningom vytvarovať svalstvo, čo je problém práve u partií ako lýtka a obvzlášť u žien, pretože máte primálo testosterónu a rastového hormónu.
Objem tak či onak nezmeníš, snaha by bola bohužiaľ márna.
Myslíš, že bude problém sa s tým zmieriť?
popravde sa mne osobne páčia ženy, ktoré majú silnejšie nohy, dievčatá s chudučkými nohami pôsobia tak...detsky.