posilka

majkaaa

Ale ako písal Martin...na bicykli nie čítať alebo debatiť s kamarátkou,ale ozaj makať,aby si sa riadne spotila. Ja som chodila do posilky sama,lebo som tam naozaj makala,ísť s kamarátkou často znamená viac preklábosiť ako pocvičiť.To som tam vídavala bežne.

Martin_242

Samotným cvičením neschudneš, pokiaľ nezmeníš životosprávu. Jesť 5-krát denne malé nízkokalorické porcie. Tuky odbúraš správnou stravou, je popri tom vhodné cvičiť, ideálny je kruhový tréning s malými váhami a krátkymi prestávkami a 4-krát týždenne stacionárny bicykel 20 - 25 minút pri vysokej tepovej frekvencii, poprípade behanie.
Takýmto podobným spôsobom dokážem za jediný mesiac znížiť obvod pásu o 8 cm, takže viem, o čom hovorím.

majkaaa

Neboj sa,len cvič,schudneš.Treba posiľovacie cviky,potom kardio,t.j.bicykel,stepper,či bežiaci pás. Ja som ale bola veľmi tučná,najprv to šlo dolu viacmenej zhora a pás,ale potom sa pohli aj stehná,aj zadok,aj brucho. Mala som ozaj veľký nepomer medzi bokmi a pásom,bola som,akoby si na fľašu natiahla válec..teda v páse odstávalo,cez boky som ledva natiahla. Trpezlivým cvičením som to skorigovala. Ale je možné,že tú postavu takú som aj mala,len bola obrastená sádlom.Ale som veľmi spokojná teraz sama so sebou. Vravia mi,že mám výbornú postavu a to ma teší.

Martin_242

Ja som v posilke videl veľmi málo žien, ktoré vedeli vykonávať cviky správne a ešte menej tých, ktoré naozaj dokázali cvičiť pre krásu - teda vynaložiť na to obrovskú námahu.
Napríklad na stacionárnom bicykli som nikdy nevidel ženu, ktorá by vedela, ako na to, väčšinou si pri tom čítali časopis, poprípade klábosili s kamoškou a čudovali sa, ako je možné, že žiadna zmena neprichádza.
Česť výnimkám, ktoré si svoju postavu vydreli potom, ale naozaj to boli len výnimky.
Žiaden cvik nezmenší vrstvu tuku na danej partii, teda môžeš cvičiť denne 2 hodiny na brucho a tuk tam bude stále, pretože tuk sa z ľudského tela spaľuje rovnomerne, rozhodne nie cvikmi na stehná, zadok či brucho, ale jedine správnou životosprávou a aeróbnym cvičením.
Pokiaľ sa odstráni vrstva tuku, potom bude vidieť aj svalstvo, ktoré je možné i u žien, hoci len s malým efektom (kvôli nízkej hladine rastového hormónu) vytvarovať.

majkaaa

Čím skôr začneš,tým budeš mať menej práce. Povedz si,chcem a choď na to. Čo tak hneď zajtra ??Čo Ti v tom bráni??!!

majkaaa

Jojo sa nedostavil,pretože som zmenila životný štýl.Upravila som samozrejme aj stravovanie,bez toho by to nešlo. Ale nebola to drastická diéta,skôr som pridala do jedálnička viac ovocia a zeleniny,prestala som jesť sladkosti,a viditeľne mastné jedlá,začala som jedávať pravidelne,nič pomimo,okrem nejakého ovocia,či surovej zeleniny.A stravovala som sa pestro,nie jednostranne ako to zvyknú robiť pri diétach. A to mi zostalo,takže telo pracuje v pohode,držím sa už štvrtý rok a nemyslím si,že sa to zmení. Proste jedávam už ako človek,nebývam hladná.A do posilky už nechodím,láka ma to síce,ale nie som na tom dobre s časom,mám teraz veľa aktivít,nestíham.Ale tiež poviem,keby som veľmi chcela,nebol by to taký problém,našla by som riešenie. No posilka je už teraz aj dosť drahá,takže pohyb riešim inak. Mám stacionár,stepper,nejaké činky doma,tak sa snažím. A je tu už konečne slnko,tak chodím na bicykli a veľa,veľa chodím cez celý rok pešo,svižnou chôdzou. Cítim sa skvelo,v kondičke. A peniažky ušetrené za posilku investujem aj do pekného oblečenia a kozmetiky,pre seba.Ale priznávam....posilku milujem a láka ma...možno si na zimu kúpim znovu na štvrťroka permanentku.Tú atmosféru nenahradím ničím...Držím palce.