posilka

jancecka

jasné, to ked si zaplatíš vstup alebo ukážem permanentku, tak mi to platí na celý deň, teda u nás to tak je :D čiže baby, ktoré bývajú blízko, idú trebárs ráno pred prácou aj po práci ale večer už neplatia, lebo to je celodenný vstup :D je to fajn :D a páči sa mi to :D ale nejde to tak rýchlo ako by som chcela

jancecka

mna vyjde mesačná na 550,- Sk a záleží len odo mňa ako to využíjem, môžem ísť aj každý deň a tým by oni na mne prerobili :D jednorázový vstup stojí 60,- SK niekedy ale prerobím ja D:

miselka

aj tebe ju luto nevyuzitych penazi? ked nieco napises, tym viac sa to podoba na mna. kolko stoji asi permanentka? mna bude musiet asi spoluziacka hnat, alebo ja ju. uvidime co to bude. hlavne ze teraz pred koncom semestra sme sa zacali chodit. joooj

jancecka

sme rovnaké, vieš ako som sa ja donútila chodiť do posilky? kúpila som si permanentku :D mesačnú, a čím viac idem, tým to je lacnejšie :D čiže keď nejdem je mi ľúto peňazí a tých mi vie byť sakramentsky ľúto :D takto sa donútim niekedy aj tri krát :D ale v lete budem chodiť na cajku do posilky :D už sa teším :D

miselka

a keby si vedela aky lajdak som ja. no nekomentujem. dokym sa ja do posilky vyberiem to tie dlho trva. ach jaaj. som asi presne ako ty. ja tiez potrebujem nieco citit, lebo ked necitim ze to robim, pre mna to potom nema zmysel

jancecka

nemám trénera :D ja som od Topoľčian, máme to od seba dosť ďaleko :D som chcela že budeme chodiť spolu :D
vieš ja chcem všetko hneď a rýchlo a preto ma to núti prikladať si na váhe, lebo keď zdvíham 10 kg nič to so mnou nerobí a musím spraviť aj 300 ks aby som niečo cítila a ja rada niečo cítim, ja sa ani nehnevám keď mám svalovicu :D ja svalovicu milujem, síce tá sa nadobudne pri nesprávnom cvičení ale aspoň viem že som niečo robila :D som hrozný lajdák :D

miselka

z ruzomberka a ty? ani ja sa nedokazem obmedzovat. jeden cas som chodila celkom sa mi to zapacilo. preto idem asi pokracovat. a ty mas aj nejakeho osobneho trenera ci sama cvicis. ale podla toho ze si cvicila zle, tak asi nemas..