Pomoc - strasne sa mi toci hlava...

ethela

Stano,najprv musíš ísť ku všeobecnému aby ti dal odporúčanie.Chelo by to neurologické vyšetrenie,nech ti aj tlak zmeria...

dr.jajbolí

Mariaaa, viem, že ti je zle a určite už ležíš v posteli, ja ti odpíšem e-mail, ale teraz sa neviem na to ani sústrediť, čo si písala,Raz sedím, raz kľačím, stojím pri PC, bežím na toal. .... ja pevne verím, že ráno mi bude lepšie a venujem sa ti. Prepáč mi, prosím ťa! Ďakujem

dr.jajbolí

Stano25, tak si hoď do seba aspoň 1 ibalgin, uvidíš, či to zaberie.Ten je dobrý na hlavy bôľ aj na chrbticu. Ale zajtra už naozaj navštív lekára.

[zruseny12]

stano,je to tazko radit,ale pocula som vseliake veci,co sposobuje chrbtica.Ja sa tiez momentalne necitim ok,ani sama neviem preco uz som s toho vsetkeho vedla...ale vies ja som aj v nedelu chcela si napravit krcnu chrbticu a jak som otacala hlavu do lava nieco mi v nej seklo a stale ma tam boli...a nemozem este poriadne otacat hlavou na to este ta praca v pondelok...a teraz pred chvilou som aj zvracala a je mi velmi zle...tiez to pripisujem chrbtici,lebo som sa dost namahala v praci.../ale ja mam aj problemi s travenim,tak sama neviem/je mi na odpadnutie...neviem musis posudit sam...co budes robit...

aabb01

nechcem ťa tu teraz nejako strašiť, ale uvažoval si aj nad niečím iným, ako nad tou chrbticou. Točenie hlavy, motanie, predtým zvracanie- to sú príznaky ako pri nejakej tej cievnej príhode.A to že si mladý vôbec nič neznamená. Mali sme v rodine 29 ročného chalana, ktorého to chudáka skolilo nadobro. TAkže ja by som toho lekára neodkladala. Presne tieto príznaky mal svokor, ( je to síce starší človek ako ty ) a tiež si nedal povedať a teraz je na invalidnom, lebo sme ho týždeň prehovárali aby šiel k doktorovi.

jaja

nechccela som ti zle... ja by som sa o seba na tvojom mieste bála, a neodkladala návštevu lekára... ale robota je robota.