Pomoc - strasne sa mi toci hlava...

[zruseny12]

ja som si pracou tak narusila chrbticu klby a cele telo,ze sa s toho zotavujem tyzden a este to nie je ono,tak aj ty mozno kym sa ti to neustali...

[zruseny12]

moze to byt chrbtica,ja som v pondelok bola v praci tiez mam problem s chrbticou a trva mi to dodnes som taka slaba atd.musi sa ustalit a zotavit...z toho soku...

stano25

Nezodpovedne... Proste musim byt dnes do noci v robote... A co by mi mohli poradit? Chcel som len vediet, ci sa to niekomu tiez nestalo... Ze by poradil, z coho to moze byt

stano25

Nepil som nic. Vinu davam tomu gaucu a mysli, ze to bude ta chrbtica... Cely den som ale ako opity - motorika uplne v predeli... No a doktora fakt riesit teraz nemozem - vela roboty a aj zajtra cely den. Nehrozi, ze sa to uvolni a prejde to samo? Nema niekt konkretnu skusenost?

dr.jajbolí

Nuž, Stano 25,nepil si náhodou tvrdý biely alkohol? Ten veľmi znižuje tlak, alebo ak fajčíš,nefajčil si priveľa? A skutočne to môže byť aj tá krčná chrbtica, to je beťárska vec. Ak ti je ešte zle, nehambi sa a zavolaj si pohotovosť. Oni sú tam kvôli nám!

ethel

Stano,v prvom rade si uvedom jednu vec-zdravie!Ak nemáš zdravie,nebude ani robota.Chápem,že máš teraz toho vela,ale ak ťa to dáko skolí,tak už neurobíš vôbec nič!