Panadol Femina - skusenosti

kali

ani mne panadol femina nepomohol, je to úplne na nič liek. Trocha mi pomáh ibalgin 400, ale to si neskôr musím vziať ďalšiu tabletku

dvojbotka

wiwiwi to nebolo ani tak pre teba ale pre ostatnych lebo baby tieto tabletky vacsinou hltaju jednu za druhou a nikomu ani na um nepride co to pri zlej aplikacii moze sposobit.kedze studujem farmaciu tak sa snazim podelit s tym co viem.

wiwiwi

dvojbotka, tie hormonalne vykyvy tam naozaj su, zapal/ infekcia/ nie, menštruačná krv je u zdravej ženy sterilná.....a ak niekomu pomaha nejaký olejček tak prosím...Ty si na to prisla teraz, mne ocko pred desiatimi rokmi uz kupil pupalkovy olej, ktory mi nerobil absolutne nic, ked ti pomahaju od bolesti len silne drogy, tak olejicek nezaberie. Inak, dakujem za siahodlhu prednasku, neter mi studuje na medicine, ale esteze mam teba:)

katica

panadol femina podla mna, na nic... nezabera, radsej si dat polôdecak tvrdeho alkoholu, zabera. uvolnuje svaly, a zrieduje krv. vela zien si da, ked ma bolesti, a pomoze :) :) :)

martinka9288

panadol femina je uplne na nič.vôbec to nezabera,ako keby som si ani nič nedala...Nekupujte si to!!!Zbytočná strata peňazí...

dvojbotka

Ženy, ktoré pravidelne športujú, mnohonásobne znižujú riziko menštruačných ťažkostí. Pohybom človek dosahuje zvýšenú tepovú frekvenciu, sa totiž prekrvuje aj panva a to pomáha predchádzať kŕčom.
co sa tyka alkoholu je to tak isto spazmolytiku,uvolnuje krce a roztahuje cievy preto tiez zabera :)

dvojbotka

wiwiwi mas mierne chybne informacie...kazdu jednu bolest v tele ti sposobuju prostaglandiny - tkanivove posobky,teda hormony z tkaniv.prostaglandiny zabezpecuju lepsie uvolnovanie sliznice maternice tym ze podnecuju kontrahovanie hladkej svaloviny maternice.cim sa ich v maternici viac tvori,tym silnejsie su stahy a tym silnejsia je bolest.ked dochadza k silnemu a intenzivnemu stahovaniu maternice nedostava sa do tkaniva dostatok kyslika a prave takto sposobuju prostaglandiny bolest.dostupne lieciva typu ibalgin,flector patria do skupiny nesteroidnych antiflogistik,spazmolytik.teda uvolnuju krcovite stahy hladkej svaloviny,zastavuju produkciu prostaglandinov(no zaroven aj produkciu mucinu ktory chrani sliznicu zaludka pred natravenim HCl) a tym ulavuju od bolesti.na druhej strane ale podporuju tvorbu HCl v zaludku,preto sa neodporuca v ziadnom pripade uzivat ich na lacno..bude sa tvori velke mnozstvo HCl ktora nebude mat co travit a teda si pomaly pri takto pravidelnom uzivani zacne pochutnavat na vasej zaludocnej stene a vytvori zaludocny vred.
mavala som velmi silne bolesti najma prve 2 dni menstruacie vzdy rano.na radu RNG som si zaobstarala yam a pupalkovy olej.zacnem si ich davat ked citim prve predmenstruacne bolesti teda asi tak tyzden pred menstruaciou a pomaly ani neviem co je to bolest.ucinkuje to skvelo :) takze este raz dakujem RNG :) vrelo odporucam.

RNG

Vystelky(endometrium) sa az do dvoch tretin reabsorbuju a len zvysok sa olupuje.
Je to velmi individualne, meni sa to z periody na periodu a hromada veci to ovplyvnuje.
Nielen synteticke hormony, ktorymi dnes vedia celkom potlacit periody a s nimi spojene priznaky,
ale aj mnohe prirodne latky, vcitane tych ktore som spomenul.