Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

angeles

je to fakt ako od prasiatka ked si ulavi niekto pri jedle...alebo pri milovani no hroza...povedz mu proste ze az si ide ulavit do vedlajsej miestnosti...ako fakt pri jedle no hroza...

hmm

to je taky kuriozny partnersky problem :) no moj priatel si tiez prdne,aj ked pri jedle a pri sexi nikdy..inak byt uprimna, ja tiez - pri jedle, sexe nie. no ale kedy sa ma clovek citit uvolnene ked nie pred svojim partnerom?? inak tie vetry...to je isto v strave, ze ho tak naduva. hlavne pre jeho zdravie, nech s tym nieco robi, nech si nastuduje, co to sposobuje a nech sa tym potravinam vyhyba.. :)

[zruseny12]

skus mu kupit Psylium....je to na precistenie criev,bolo by dobre keby ti poradil RNG,len ked partner o to nestoji tak je to tazke...

[zruseny12]

takto potom tazko radit...lebo ty ho poznas najlepsie....a ked je si toho vedomi a vobec to nechce riesit tak potom neviem...tak ti prajem aby ste to nejak vyriesili...alebo mu pohroz,ze sa s nim rozides koli tomu/hoci take veci neschvalujem/

muneca_brava

mariaa..
my sme to riesili uz velakrat..
vie ze mi to vadi / komu by to nevadilo
ale ja viem aj to,ze s tym ma problemy..
ktore on urcite nebude chciet riesit :(

[zruseny12]

mal by sa k tomu vyjadrit nejaky odbornik,alebo RNG ci nema nejake skusenosti s tym,lebo vela veci ma prestudovanych...niekedy sa tazko da zastavit nieco,ked sa spusti...je to tazke...

[zruseny12]

vies, co porozpravaj sa s nim a uvidis ,co ti na to povie...neviem nechce sa mi take veci tu rozoberat/intimne/...ale,ked zadrzi vetri tak dostane bolesti...a ja som pocula,ze ludia ktory nemozu si prdnut/prepac/hodne trpia...