Uľaviť si? neuľaviť

Príspevok v téme: Uľaviť si? neuľaviť
muneca_brava

ahojte
mozem poprosti vase nazory, nie hanenia,len nazory :(

moj frajir, ma problemy s naduvanim, dakedy sa pri mne drzal a vobec si neulavil,hanbil sa,
ale dnes - si prdne aj ked spolu jeme :(
alebo ked sexujeme :(
uz som to nevydrzala a povedala som mu,ze je to drze, hnusne, nechutne..

on sa ospravedlnuje, ze on za to nemoze, ale ze ked si neulavi, tak ho boli strasne brucho a ma pocit,ze ho roztrhne..

ale ja, keby sa mi chcelo akokolvek - prdnut si- pri sexe,ani pri jedle to neurobim..

on ma ete nepocul ulavit si..

mam pocit,ze sme z inych svetov.. :(

mozete len napisat,ci:
1.si ulavujete pri jedle s milovanou osobou???

2.si ulavujete pri sexe s milovanou osobou???

lebo neviem,ci je to normalne, ale iba mne sa to zda hnusne a drze,
alebo je to vazne hnusne a drze/ako prasce v chlieve..a moj frajir sa nevie slusne spravat..

nekritizujte prosim,len poradte..

mataBB

scotch ja to riesim? a ty si sa nevyjadrovala k teme? tak preco mas pocit ze to riesim len ja...riesim to tak isto ako to riesis ty a kazdy kto napisal nieco k tejto teme

inak pomoc je velmi jednoducha...staci nejest veci, z ktorych naduva, ze? nemusela by si to casto riesit ani ty...a kvalitne probiotika tiez pomahaju...
to je vsetko...a prajem ti krasne prdenie pri tvojom priatelovi, urcite sa mu z toho aj postavi

Scotch

jajka001_ dakujem

mataBB - a ty prdis na povel? ze prides na zachod, vyprdis sa a mas pokoj na cely den? lebo vacsinou kym na ten zachod clovek dobehne, ho to aj prejde.. dakujem pekne... ale sak uz do toho nemam co viac povedat..a ty ked mas zlu naladu, tak tu nadavaj a urazaj dalej a mysli si, ze som nevychvane prasa alebo co len chces.. prdenie, tak ako aj s prepacenim sranie je prirodzene, a len znudeny ludia to vobec riesia, lebo nemaju co ine dolezitejsie riesit.. tak pekny den.. a prajem uspesne zadrziavanie prdov a behanie na zachod.. maj sa

laurinaaa

no ja sa tiez pridavam k nazorom ze si treba prdnut...
preboha, a co je na tom aj ked to smrdi?
teraz nebudem stale chodit koli tomu na zachod....a dakedy to ani nestihnes zadrzat, ide to samo
jezis, ved je to uplne normalne, telo sa potrebuje zbavit plynov....a trosku smradu sa da vydrzat
nechapem ako to moze byt nechutne

mataBB

ja myslim ze som sa vyjadrila dost jasne, nevyjadruj sa k mojim prispevkom...alebo si taka blba ze to nedokazes pochopit a respektovat?zaujimave ze tu vyjadrilo podbny nazor ako ja dost ludi a navazas sa tu do mna..si trapna

mataBB

jajka ja som uz mala vtahov dost a nie vztahov na par mesiacov a toto som nikdy nerobila...ja som smiesna zato ze neprdim pred ludmi? smiesna si ty ze to tak obhajujes, u teba je to asi na dennom poriadku...a vies co s tebou nemam chut sa rozpravat, lezies mi na nervy, neviem kto tu pisal tebe tak ked budem adresovat moj prispevok tebe tak potom sa ozvi ..cau...a chod sa navazat do druhych ludi

jajka001_

mataBB a ked ma problemy tak ma na tom wc stravit cely den? :)) si smiesna, asi si este nemala vztah, normalni ludia toto neriesia, pride to uplne prirodzene, tak isto ako neodpadnes od hanby ked si prdnes pri mame, proste povies pardon. v spolocnosti sa to samozrejme nepatri, ale dlhorocny partner je uz ako rodina.

mataBB

scotch nikto nehovori ze sa ma zvijat v bolestiach..ved nech ide na zachod a nech si ulavi, ale nemusi to urobit hned pri partnerke/partnerovi..ved je to nechutne...ale tebe asi nie...

mam pravdu?

Jasne, ze kazdemu treba obcas prdnut...Ale, uprimne, zeny nedivte sa, ze ked si po rokoch manzelstva zacnete doma prdiet a pod., ze vas manzel si najde druhu a podvazda vas...Uz ako moze pritahovat muza zena co prdi aj pred nim...A aj opacne,keby predo mnou chlap prdi, tak urcite ma postupne prestane pritahovat...Je to jedno s druhym...Pritahuje nas niekto, pre muza je to dama (a nie zena co prdi), a pre zenu to je chlap vonavy, pritazlivy...Takze ja sa vlastne nedivim, ze po rokoch manzelstva uz manzelia tak malo vo vacsine pripadov sexuju...V zaciatkoch vztahu, sa ludia snazia a tieto potreby prdnutia si nechaju na wc a pod. Sice su aj vynimky co asi prdia aj zaciatkoch vztahu, ale k tym sa nevyjadrujem...A po rokoch vztahu, ked uz prdia partneri pred sebov, jednoduch pritazlivost konci...