Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uprímne. Čo sa deje vo vagine?

Príspevok v téme: Uprímne. Čo sa deje vo vagine?
zufalazenska

Ahojte baby, mám také trápenie, prekonala som mykozu..dobre známa na tomto fore.kultivácie sú v poriadku. chcem sa opýtať, ten prirodezeny hlien-vag.fluor, mala som biely obyč.výtok, ten ustal no ked si strčím prst do pošvy, na prste mám biely vodový výtok s malými hrudkami lahkej konzistencie.hrudky nie sú ako pri mykoze.baby prosim poradte mi, či je to normalne, ked si tam date prst myslim uplne do vnutra, čo mate na prste? ja viem je to nechutne,no predsa je to naše telo..a ja chcem vedieť, či mam sa trapit alebo nie,mooc dakujem tým ženám, ktoré mi povedia svoj názor..dakujeem.nemam srvbenie, palenie, nič.ani to nezapácha.len chcem vedieť či ten prirodzeny vytok môže mať takú konzistenciu..dakujeeem

RNG

Candida sa zdrzuje na vyse 90% v crevach a tam ju treba adresovat v prvom rade, znizenim prijmu cukrov a vyrobkov z bielych muk, dosadenim probiotik a branim aspon 15 gramov mikrovlaknin denne na ich rozmnozenie.
Inac ma clovek hromady roznych zdravotnych problemov, lebo kvasne a plersnove infekcie v tele vytvaraju jedy/toziny a probiotika naproti tomu hromady uzitocnych latok pre telo, okrem ineho az 70% obrannych latok, tj zasluhuju sa o imunitu viac, nez samo telo je vobec schopne.
Na rychlejsie hubenie candidy a plesni a posilnenie probiotik pozri cez Google.sk uvedenim rng candida.

ninka 255

baby, aj ja som to mala v tehotenstve nikdy predtým ani potom .choď k lekárovi dá ti nejaké tab. ja som mala také čo sa vkladali do vagíny.po pár dňoch to prešlo.nemyslím že by to mohlo ohroziť plod,ale sexu sa radšej vyvaruj.

Lulita

mas klasicku mykozu, vela zien tym trpi, zajdi za dr. asi ti poradi canesten, alebo candibene masticku, dostanes na volny predaj

baby

Ahojte baby,som v 3mesiaci tehotenstba a objavili sa mi vo vagine biele hrudky,je to normalne ci mam nastyvit lekari dakujem a dajte mi vediet

lenkalienka

Ahoj, aj ja som mala taky "problem", myslim ze aj mam, tiez sa mi to nezdalo, ale ked si vezmem ze ma nic nesvrbelo a nedrazdilo (az na priatela :))ani zvlastne nezapachalo... tak som sa ukludnila. Neboj, mas to ok :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uprímne. Čo sa deje vo vagine? - Fórum - ZDRAVIE.sk