pliesen na nehtoch???

Príspevok v téme: pliesen na nehtoch???
cat

otazka, priatel ma problem s pliesnou na nehtoch na rukach, nerovny povrch nehtov, vo neskorsom stadiu sa zapalia nehtove lozka a to velmi boli.. myslim, ze mu lekari diagnostikovali urcity typ hub. nasadili mu lieky na 2 mesiace, huba ustupila, ale samozrejme, teraz je mesiac bez liekov a sa mu to vracia. pracuje casto s cistiacimi prostriedkami, vo vode-moze to byt tym, ale ja si skor myslim, ze je to nieco vnutorne. nestravuje sa dobre, vela sladkeho, coca-cola. navrhla som mu zmenu stravovania...vyustilo to do mensej vymeny nazorov..ako ho mam presvedcit, ze liekmi nic nevyriesi?

lekar kardekop

TREBA SI KUPIT KREM KANESTEN NATIERAT DVA KRAT DENE NA POSTIHNUTE MIESTO DOBRE VYSUSIT 100% NAPR. FENOM NOSIT 100% BAVLNENE PONOZKY HLAVNE SUCHO UDRZIAVAT DEZINFIKOVAT OBUV NAMACAT NOHY RANO VECER 20 MINUT DAT SI DO LAVORA VODU NASIPAT HYPERMANGAN A MOCIT A ZNOVU DOBRE VYSUSIT

RNG

okrem nizkosacharidovej diety a kokosoveho oleja miesto cukrov silne protiplesnove su oreganovy olej(2-5% v olejo) alebo GSE, 1-5% VO VODE, NANASAT 2-3 KRAT DENNE NA NECHTY

cat

hej kukla som si to na nete-diky, nieco ako tea tree oil?to moze byt fakt ucinne!tea tree oil pouzivam ja. ale ak je to vnutorne, asi by sa sikla aj nejaka protiplesnova dieta....

inka

urcite mas pravdu podla mna,ze je to ciastočne aj stravou sposobene.ale pliesen z tela je naozaj velmi tazke dostat.
ak mozem poradit mne velmi pomohol olej z manuky.nanaša sa to na vrch prsta aby pomaly stiekol pod nehet,2x denne.