Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co na skrotenie hustych rozlietanych vlasov?????...

Príspevok v téme: Co na skrotenie hustych rozlietanych vlasov?????...
mufinqa

ahojte..mam dost huste vlasy...vcera som bola u kadernicky a mam ich skratene asi 15 cm pod bradu...a mam ofinu nabok...no..a chcem sa vas spytat ci mi neviete poradit nejaky pripravok..kondicioner balzam alebo proste nieco co ked si dam po umyti na vlasy tak budu poddajnejsie hebkejsie a lahsie upravitelne?...prosim aj ceny..

[zruseny12]

jaj,ja by som chcela mat o trosku hustejsie...a to je pravda,aj cernosi maju kusery a davaju si ich vyrovnavat a naopak tu sa davaju tie afro ucesy,kazdy chce to co nema...ale aj kondicioner trochu zjemnuje vlasy a nerobi ich takymi hustymi aspon mne to tak robi,asi to zalezi podla kvality vlasou...alebo skus si ich oplachnut octovou vodou,budes ich mat podajne a leskle...

mufinka

no tak o tomto som hovorila uz minule:D...kazdy chce co nema do prdele...vies ako rada by som mala aspon o polovicu menej tych hnsunych vlasov?..mam dojem ze su vsade...zafuka a mam ich okolo celej hlavy..radsej by som mala riedke..

minnie mys

Booooze....bud rada ze mas huste vlasy!!! Nos ich hoc aj rozfukane, heh. Ja ani nemam co krotit, pfff...nadarmo mam pekne vlnite dlhe vlasy, ktore kazdy ospevuje, ked mam dojem ze v 30tke, 40tke nebude mat nic, kedze ich mam take nahovno,a este mi aj padaju pfff! ani nevies co by som dala za tie tvoje! :-p

mufinka

no je to mozne ze je to kulma..akurat som to skusila zapojit a myslela som ze to ani nepojde ale asi za minutut to bolo uplne horuce...ale radsej som s tym na vlasoch nerobila nic lebo na suchych sa asi nemoze nie?...alebo hej?...boze ja som uplne vedla..

[zruseny12]

ale tiez sa daju narovnavat z kulmou vlasy,ja som si niekedy vyrovnavala,tak, ze najprv som si dala trvalu aby som mala huste vlasy a potom som si tu trvalu tak vyrovnavala,aby vlasy neboli kucerave...ale take ako vyfukane...tazko sa to tu popisuje...

[zruseny12]

nebude to skor kulma,pytaj sa mamky...lebo niekedy bola kulma sak aj je...je to podobne zehlicke,len kulma je taka trubka...

mufinka

a inak..akurat som pozerala v takej skrinke kde mame fena vselijake taketo veci...a nasla som tam nieco co vzdialene pripomina zrhlicku na vlasy:D..ale nie som si ista lebo je to uz starsie..proste je to taky kovovy akoby valec a k nemu sa da priklapat alebo odklapat taka kovova platnicka...a zapaja sa to do prudu..myslite ze je to zehlicka?...a potom..myslite ze je bezpecne to skusit pouzit?...vyzera to dost staro..

mufinka

a este ze..na tej strane kde mam ofinu mam tie vlasy dobre..ale na druhej nemaju tvar a su take cudne..proste vlnite a suche ...co s tym?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co na skrotenie hustych rozlietanych vlasov?????... - Fórum - ZDRAVIE.sk