Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Testy pre ucebnicu New Headway?

jana.milá

vám sa niektorým povie ... že nauč sa ... ja som sa veľakrát učila na testy ... ale potom som nepochopila ... a trojka alebo štyrka :D preto som si kupila knizku New Headway Elementary ... a tam su vysledky z knihy ... ak má niekto záujem ... tak predám ... stále asi okolo 500 SK ... ešte v korunách ... predám za 10 € ak by mal niekto záujem

lost

6dida62

skor ti niekto pomoze, ak ti povie ze "uc sa"

anglina sa ti hodi ;)

do zivota, to mi ver

a ked neveris, tak si sprav tahaky z tej lekcie, ako ze z beznej ucebnice, poucky a tak...

alebo use google :P

6dida62

prosim was nema niekto testy z HEADWAY PRE-INTERMEDIATE??? proosim ak nekto ma nech mi posle 7 lekciuu..dakuujem moc by ste mi pomohli:(

Aida kov

Ahojte nemate nahodou testy New Headway Intermediate.. modra kniha je.. surne by bolo.. dakujem vopred..ked daco tak na kovacs.aida@azet.sk .Diky

anita20615

Počúvajte nemá niekto testy pre New Heaway Pre-Intermediate???ked áno, vtedy neviete mi poslat???je to velmi dolezité aby som mala, lebo ja z angliny nič neviem, vopred dakujem, email : anita20615@azet.sk

Dakujem, :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Testy pre ucebnicu New Headway? - Fórum - ZDRAVIE.sk