Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Testy pre ucebnicu New Headway?

Ivusik 999

Ahojte. Nemáte niekto náhodou testy new headway intermediate fourth edition siedmu lekciu? Súrne bg som potrebovala...

jana.milá

vám sa niektorým povie ... že nauč sa ... ja som sa veľakrát učila na testy ... ale potom som nepochopila ... a trojka alebo štyrka :D preto som si kupila knizku New Headway Elementary ... a tam su vysledky z knihy ... ak má niekto záujem ... tak predám ... stále asi okolo 500 SK ... ešte v korunách ... predám za 10 € ak by mal niekto záujem

lost

6dida62

skor ti niekto pomoze, ak ti povie ze "uc sa"

anglina sa ti hodi ;)

do zivota, to mi ver

a ked neveris, tak si sprav tahaky z tej lekcie, ako ze z beznej ucebnice, poucky a tak...

alebo use google :P

6dida62

prosim was nema niekto testy z HEADWAY PRE-INTERMEDIATE??? proosim ak nekto ma nech mi posle 7 lekciuu..dakuujem moc by ste mi pomohli:(

Aida kov

Ahojte nemate nahodou testy New Headway Intermediate.. modra kniha je.. surne by bolo.. dakujem vopred..ked daco tak na kovacs.aida@azet.sk .Diky

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.