Zoznamenie uz len cez internet!

[zruseny12]

vsade vo vlaku, v autobuse v praci atd.ja osobne kde som prisla a pridem stale sa ku mne niekto ozve,sice nie je vzdy prijemny ten clovek,ale stale mam stastie na novych ludi...

jajka

zoznamit sa da hocikde, vzdy som si myslela ze cez internet sa zoznamuju len looseri, ale kedze mam malo casu tak som rada ked si mozem podebatovat takto instantne s ludmi. Aj sa mi podarilo sa zoznamit s prijemnymi ludmi, dnesna doba je taka, ludia viac sedia doma pri pc, kedysi to bolo ine. Treba sa prisposobit. Ale je dobre sa stretnut cim skor, lebo osobny kontakt a kontakt cez internet su ine formy komunikacie.

netika

enny: vieš čo je smutné? Že ja mam dosť priatelov a sú to aj správnaci a cítia sa ako ty. Do kelu je to paradox, ale vážne mam v okolí ludí čo su sami a k tomu su v pohodičke. Asi sa obchádzate alebo čo. Treba niekam chodiť a asi vážne skus aj net no čo uvidíš.

enny

mne je tak velmi smutno, neviem kde sa mam s niekym zoznamit a potom mi je tak smutno, ze nemozem kvoli tomu spat, lebo mi niekto velmi chyba, a nemam sa ani s kym porozpravat. nemam ani vela kamaratov, hlavne nie kamaratiek a je mi smutno.

caku

mno ja som svoju priatelku spoznal aj vdaka internetu....pisal som si s jej sestrou a raz som sa s nou stretol v buse ked tam bola aj ona....ale ja osobne sa radsej s ludmi s ktorymi si pisem aj stretnem..ale to len vtedy ked si mame aj co povedat...potom to nie je len cisto take kamaratstvo cez internet ale uz je to normalne...a je to ovela hlbsie

netika

dá ale aj ja som spoznala ludí cez net, ale úprimne bojím sa stretnutí. a z niekoho sa vykluje sviniar, ale to odhalíš, no ale nie je to zlé.