Preco to nikto nevie pochopit?

Príspevok v téme: Preco to nikto nevie pochopit?
wanna die

Moj zivot bol pekny ,vzdy som bola oblubena a mala vela kamosov,ale... Prednedavnom som sa dozvedela ze zubar mi chce dat na zuby strojcek , velmi sa trapim viem ze to bude koniec mojho zivota. Povedal mi, ze ked budem mat 70 tak to ocenim. Toto ma dorazilo .Tak kvoli buducnosti, ktorej sa mozno ani nedozijem si mam sklazit najkrajsie roky zivota???? a este co povedal ze to neboli! fyzicky mozno nie ale tu psychicku bolest si ani nevie predstavit. Vsetci mi vravia ze mma krasny usmev. ALE jasne doktori nemozu dopustit aby boli o par tisicok lahsi .Je to aj akasi pomsta zo stran ymojich rodicov. Viem ako sa mi zmeni zivot ,uz teraz som ta najneoblubenejsia osoba na svete ,nieto este potom. Takze viem ze radsej nezit ,ako zit so strojcekom . Tymto chcem odkazat rodciom aby nikdy svoje deti nenutili do toho co nechcu,pretoze castoani nevedia ako trpia. Mozno aa vam to zdalo detinske a trapne,ale ja to vnimam takto .

caku

kolko mas rokov? lebo z tohto co tu pises to vyzera ze dost malo....v pubertalnom veku to je dost blbe lebo sa ti rovesnici vacsinou smeju..ale cim si starsia tym to ludia beru uplne normalne....ja osobne poznam holky ktore maju strojcek a nikomu to absolutne nevadi....dokonca sa s nimi aj chalani radi bozkavaju....netreba sa nicoho bat