Plastika nosa -Dr.Minarovjech

Dada3

Laila Laila čo je s tebou že sa neozývaš? :-). Žeby si predsa len šla na tu operáciu keď už si mala tie vyšetrenia, že sa zľutovali a našli si čas aj na teba?

Dada3

Laila tak to je fakt na nervy, lebo sa tešiš že už konečne pôjdeš a nič z toho, však? Tam sa čaka tak dlho na operáciu? Snaď ti daju aspoň o dva mesiace, dufam. Veď sa ozvi kedy ti dali nahradný termín. To vlastne zavolaš sestričke do amb dr Doležala, však? Nie priamo jemu? Myslim že ja skôr zoperovana nebudem, lebo mam od reoperácie asi dva mesiace a musim počkať minim. rok aby som mohla isť na ďalšiu.

laila laila

BABULKY VSETKY CO SOM PISETE...CUKRICEK, LAURA S AJ DADA3...PRIPADNE AJ INE HOKY...AK BY STE BOLI TAKE ZLATE TAK MI POSLITE FOTKY PRED A PO OPERACII...OBZVLAST TIE KTORE OPEROVAL ABO BUDE OPEROVAT PAN DOLEZAL...JA SOM PRAVE PREPASLA TERMIN U NEHO TAK MAM HLAVINKU V SMUTKU...UZ MESIAC SOM MOHLA MAT NOVY NOSIK A TAKTO MOZNO AJ TRISTVRTE ROKA BUDEM PO SVETE AKO OSKLIVKA XODIT...AAAAAX

JA VAM POTOM SAMOZREJME POSLEM MOJ :)

PA HOLKY A PEKNY DNICEK PRAJEM :)

laila laila

AHOJ DADKA

NEMAM PRAVE CAS TAK ZATIAL TI LEN TU NA RYXLO ODPISUJEM

SOM CELA NESTASTNA BO SOM PRAVE ZISTILA ZE SOM MALA MAT TERMIN 14.10. A NIE 14.11.

AAAAAX JO... :(((

NEVIE M KDE SA STALA XYBA...IDEM ZAVOLAT DO NEMOCNICE O CO IDE..A KEDY BY SOM MOHLA DOSTAT NAHRADNY TERMIN ALE JE MOZNE ZE AJ ZA POL ROKA NAJSKOR... :(((

TAK TO MOZNO AJ TY UZ BUDES SKOR ZOPEROVANA...

TAK KED BUDEM MAT TROSKU CASU TAK TI POSLEM ASPON MOJ SKAREDY NOSISKO ASPON PRED OPERACIOU CO TY NATO...ASPON BUDES VEDIET AKO TO BUDE PO... :)

TAK ASPON TEBE TERAZ DRZIM PALECKY
PA PAA :))

Dada3

Laila laila alebo ak chceš môžeme si písať aj cez mail ďakujem :-)
dada358@azet.sk
cukriček ak sem nahodou ešte prideš na tuto stranku neposlala by si mi prosim foto? Chcela by som vidieť ako maš spravený noštek.

laila laila

A ESTE NIECO DADKA

JE TO STRASNE MILY POHODOVY VTIPNY A SARMANTNY DOKTOR A STRASNY FLEGMOS ESTE TAKZE SA TI S NIM BUDE SPOLUPRACOVAT TIP TOP :))

laila laila

DADKA

JA HO TROCHU AJ POZNAM...MOJA TETA S NIM PRACOVALA A MNE ON SAM UZ BOL PRI OPERACII PREPAZKY LEN VTEDY SOM ESTE NEVEDELA ZE SI ZAROVEN S TYM MOZEM AJ NOSIK NEXAT UPRAVIT VIES...

NO A ZE JE SIKOVNY SOM POCULA UZ OD MNOHYX LUDI A ZE BY NEBOL ESTE OD NIKOHO...TAK V NEDELU NASTUPUJEM DO NEMOCNICE A V PONDELOK UZ POD NOZ...!!!

TAK MI DRZ PALECKY :))

PA PAA