Plastika nosa -Dr.Minarovjech

Dada3

A ak mu povieš, že chceš mať nos aby ti išiel k tvari určite ti ho nenecha dlhy alebo široky... Napr mne nechal môj nos chirug pred tým nakrivo do strany to som celý rok preplakala tušim každy deň kým som čakala na reoperáciu a chodila som ako bez života, lebo mi to bolo viacej vidno. Potom som šla k nemu na reoperaciu teraz je to spredu lepšie len zase z profilu ho mam hrboľatý.

Dada3

Laila laila super že k nemu ideš ževraj robi pekne nosy. Ja by som k nemu chcela isť na reoepráciu, držim ti palce a potom prosim napiš ako si dopadla, ako sa choval, lebo chirurg ktorý ma pred tým operoval sa už choval veľmi arogantne ak šlo o opravu. Ďakujem zatiaľ a inak ako sa ti pozdaval, nebol nejaký namyslený alebo niečo take ? :-)

laila laila

cau babulky :) idem w pondelok na opku k mudr. dolezalovi na antolsku...tak mi ho prosim pekne prixvalte nex nemam zbytocny strax lebo som pocula ze je naozaj dobry :) a tiez sa xcem opytat...bola by niektora z vas oxotna mi poslat fotky pred a po..???neviem ako to tu xodi som tu prvy krat...
ide o to ze mam na nose taky hrbolcek...typicky "zidovsky" alebo v mojom pripade skor "arabsky" nosik lebo som arabska miesanka...a aj ked ma mnohi ludia uz presviedcali ze to je aspon zaujimave a sexy...ja zijem s mojim skaredym "nosikom"
pytam sa preto ze si myslim ze ked mi len odstrania ten hrbik tak mi potom ostane sice rovny ale asi dlhy ratafak a tak xcem vediet ci si myslite ci nebude treba asi aj skratit spicku potom...lebo nexcem byt neprijemne prekvapena po prebudeni a odstraneni fixacie...
dakujem vam velmi pekne kocky pa :)

Laura S

cukricek

vobec som nebola spokojna, musela som ist na reoperaciu. Nepacilo sa mi, ze posobil dost arogantne a nepacil sa mi ani pristup personalu. A o vysledku operacie ani nehovorim. Ked som isla na reoperaciu, radsej som si zplatila ineho doktora...