Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PLASTIKA NOSA V 18

Príspevok v téme: PLASTIKA NOSA V 18
mishella

AHOJTE..chcela by somsa spytat co si myslite ja normalne ze chcem ist na plastiku uz v 18??...ked ja uz fakt dalej nevladzem mna uz takyto zivot fakt nebavi..ved vizeram hrozne..a chem stym nieco robit..ved ked je riesenie naco sa dalej trapit..chcela by som ist ku dr. kovacovi co si myslite je dobri dr.lebo mam strach fakt..najvia sa bojim toho ze to nevide..lebo moje zivotne stastie ako poznam tak nevem nevem ach bozee pomoc

Adka POP

Ahojte babenky
Ja som 2 den po operácii nosa, robil mi MUDr. Kováč v BB všetko, hrb,aj prepážku. Cítim sa síce hrozne, ale dá sa to vydržať. Stálo ma to rovných 20 tis. Zajtra idem na výber tamponády. Dúfam, že ten noštek bude pekný a hlavne funkčný.

linda...

MaryII ja ta nechcem strašiť ale zaleží to aj od doktora, ale aj od toho ako sa ti to napr. zrastie a za to už doktor nemôže. Vieš s tým rizikom tam ideš. Stoji to od tych 15000 do 30000 ako kde. A aj od toho čo si chceš dať na nose všetko robiť. Neboj je vela spokojných dievčat.

maryll

a kolko vas ta operacia stala penazi ? tiez by som chcela ist ale dost sa bojim ze sa to nepodari...potom ci to vobec stoji zato ked budem mat este nemoznejsi nos ako pred

linda...

Ďakujem vám za odpovede po dlhšom čase. Ja som bola na operácii v KE. Vidim, že aj v BA sa nájdu takí lekári ako som zažila. Ale sú aj výnimky ako v tvojom prípade Dragonfly, lenže to nikto netuší, ako sa potom zachová. Zaleží to aj od jeho povahy a či je mu prednejší spokojný pacient, alebo to ako sa na neho potom budu pozerať všetci kolegovia, keď vidia že tam chodia na opravy. Lenže rizika sú pri každej operácii a na nose je vidieť každý detail. Ale naštastie tam už nemusím ísť.

dragonfly1

linda: no mne sa stala taka vez, ze doktorovi sa moj nos po operacii pacil a nevidel na nom chybu, ale mne nie, lebo ja som chcela este mensi. Povedal, ze hocikedy mi to moze upravit. Nebol odmerany. A tak stale zvazujem ci este ist alebo nie.

melisa...

Linda odpíšem ti aspon ja az teraz. Mne sa to stalo na nemenovanej sukromnej klinike v BA. Lekar bol vtedy odmerany, že čo tam vlastne zase chcem Bola som z toho taka znechutena že som sa ani nadostavila na dohodnuty termin operacie a išla som na opravu radšej inde.

linda...

Viete čo je na operácii nosa najhoršie? Že vam doktor povie, že je to pekne urobené a vobec to tak nie je, a povie to len pre to aby nemusel robitť opravu, A keď za ním prídete s nejakým problémom ny opravu tak sa uz o vas nezaujima tak ako predtým, znervoznie a opravu spraví len z povinnosti, ako keby sme mi mohli za to ako sa to vytvaruje po odpuchnutí.Stalo sa vam tiež niečo také?

monica gazpio

Ahojte, ja som mala robený nos v 18 rokoch, a asi 9 rokov som kvôli tomu trpela. Chcela som si ho dať spraviť skôr, ale nedalo sa, pretože nos do 18. roku ešte rastie a tak. Takže určite choď. Nech sa operácia podarí.

doremi

ja suhlasim so zuzou,daj si ho urobit uz teraz,ked ta tak trapi,ja mam19a az teraz som si ho dala spravit,som 11.den po... a som spokojna. nemenila by som za nic na svete,uvidis ake budes mat potom sebavedomie a ako ta vsetko znova zacne bavit,neboj,viem o com tocim... :)kovac je v poho,vacsina dievcat ma u neho robeny nos a su s nim spokojne,vraj je velmi zlaty...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PLASTIKA NOSA V 18 - Fórum - ZDRAVIE.sk