dr.jajboli-kde si???

krisha

no, prave zacinam nahanat mysi, to je tak ked clovek cely den prespi.-)))nevadi. Ja sa tu pomotam, vam sa chce uz urcite spat:-)))

dr.jajbolí

Dobre, Ventilček, podme teda hajať, kým sa zase nerozcikám... hihi. Si strašne zlatá.... amplión...hihihi
Dobrú nôcku a pekný slnečný a ničim nerušený zajtrašok ti prajem. Papá

krisha

To co je toto?Jajboli nebola na prijme, tak normalne, ze celozdravovske patranie sa vyhlasilo???:-)))ste ma pobavili

ventil

no ved aj my sme tam bez teba take zamrznute. nieco nam tam chyba kym neprides. teraz to budes mat dobre komplikovane, budes musiet prebiehat z jednej temy na druhu. to bude prca! len aby si to stihala!

ventil

ale vsimaj, ze tato tvoja tema je teraz momentalne najfrekventovanejsia. mozno sa ti sem nahrnu aj ini a budu tu s tebou kecat. tu ta aspon vzdy najdu, nie?

dr.jajbolí

Na záver dňa som sa tak z chuti zasmiala na tom tvojom"amplióne", si podarená. Mám ťa rada, tak, ako všetky ostatné, aj keď vekový rozdiel veľký, necítim sa byť na toľko, koľko mám(okrem chorôb), lebo som veselá a veľmi prispôsobivá a medzi mládežou obľúbená a aj starými. Jój, ale si lichotím, ale mňa mali radi všade na pracoviskách, a predsa som teraz, vidíš, bez práce

ventil

ved uz aj ostatne temy koncia, toto je taka hodina duchov, uz tu vela ludi nenajdes. aj ja som tu len nahodou tak dlho. tak co, ideme aj my do hajan? ved aj zajtra je den, co povies?