Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

maturita

agina

Kazdy sa boji a vobec to nie je len ze "maturita formalita". Nieco tam povedat musis.Kto ma trosku zodpovednosti, tak na tento den sa uci, stresuje apd.Ja ked som maturovala a mala som uz dva predmety za sebou, potom to zo mna nejako opadlo ten stres a strach.mala som stastie, vytiahla som si zo vsetkych predmetov lahke otazky.A ucila som sa na to 4 mesiace, kazdy mesiac jeden predmet.Donutila som sa kazdy den si prebrat jednu otazku a slo to velmi dobre.Nenechavala som si to na poslednu chvilu.

zuzana175

no ja som strasne stresovala pred maturitami.cez akademicky tyzden som sa do rana do vecera ucila a nakoniec som zistila,ze to bola prechadzka ruzovou zahradou.ak mas ucitelov aj za priatelov,tak sa nemas coho bat.pomozu ti.a niet nad ten pocit,ked vychadzas z dveri a mas to za sebou:)

karla1

anjelik9 ja som taka ista:) ani neviem ze za mesiac maturujem a to som sa este ani nezacala ucit:))) ale uz by som s tym mala nieco robit

mirka283

ja som sa tiež bála maturity strašne, ale myslím že keď som zvládla tie písomné tak nejako určite zvládnem aj tie ústne.. zatiaľ som sa ešte neučila nič, nejako sa spolieham na to že to všetko doženiem cez ten akademický týždeň.. ale mala by som sa začať asi učiť už teraz.. ale nebojím sa tých maturít, veď každý to predsa zvládne určite, a sú aj horšie veci v živote ako maturita.. (a napr. v tom mojom ich je teda fakt dosť..) Ja verím že to zvládnem.. No a aj keby som nemala také známky z toho, aké by som chcela, tak svet sa určite preto nezrúti..

cat

mozno som mala stastie,ale u nas na maturite vladla spravodlivost (akoze jej je malo vo svete...)profaci to zobrali tak, ze kto sa 4 roky flakal, ten sa mohol na mature aj vsetko nabiflit...poslali ho s 3-4, len aby presiel, ale na vysoku ta to velmi neposuvalo... a kto sa 4r-snazil a mozno prave na maturach mu nieco vypadlo, pomohli a dopadlo to dobre:) ale aj tak si myslim, ze maturita je najaky suhrn posobenia na skole pocas 4 rokov, vacsinou ake vztahy si si vybudovala, tak k tebe budu pristupovat. neviem si predstavit, ze ak si sa 4 roky ucila, tak ta na maturach vyhodia, aj keby si nic nevedela, nieco zo seba vysukas urcite.

moniqa87

ja som stresy z matury nemala a cez akademicky som sa ucila fakt maximalne dve hodinky denne... inak som sa cele dni opalovala... ale kazdy to preziva inak... zalezi od povahy.... ked ti uz teraz nechuti jest, tak to budes mat neskor hotove peklo

anjelik9

mňa to nijak nestresuje aj keď nič ešte neviem a ani len netuším kedy sa začnem učiť mi to asi dojde až v ten deň:)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

maturita - Fórum - ZDRAVIE.sk