Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako opáliť bielu pokožku?

Príspevok v téme: ako opáliť bielu pokožku?
danuska21

Dobrý den Vám vsetkým mám takýto problém vypadám ako vedúca vápenky som biela ako stena a mojou túžbou je opaliť sa ak by ste mi mohli poradit ako postupovat a ako a s akým opalovacím krémom začať, o opalovaní sprejom som už počula toho vela takze to nie je alternatíva, bola by som rada keby ste mi niekto pomohli a bola by som Vám vsetkým co sa pripoja velmi vdacná ak by ste mi poradili nejaké tipy a triky hinty Vopred DAKUJEM!!!

dr.jajbolí

Tak mládež, ja som vám ako mlieko, až sivobiela. Alergická na slnko, liečiť sa na to nedá, od samoopaľovákom som fľakatá, do solárka nemôžem. O.i. dnes s je v móde neopaľovať sa, lebo slnko je veľmi škodlivé, čo si uvedomíte, keď už bude neskoro. Takže ja si niečím samoopaľovacím od Nivey natieram len nohy a trochu ruky.

wiwien

ahojky no ja som tiež nie z tých hnedých..:)ale nemožem ísť kvoli operácii ani do solárka až do oktobra, tak neviem..:)ale som začala používať mlieko od nivea, to čo zhnedneš po nom, nie je to samoopalovacie, ale povedal mi kamarát aj včera, či nie som opálená, bo nevyzerám vobec biela..:)tak ma to tak potešilo, bo ti to dá taký snedý nádych, ale si to musíš riadne porozotierať, aby ti to nenechalo náhodou flaky..:)vyskušaj, a som si kupila aj na tvár od garnier na rozžiarenie svetlej pokožky, ale to používam len 3 dni, tak ti dám potom veda..:)či to je fajn..vela zdaru:)

[zruseny12]

tiez som ako veduca vapenky:0)))...,ale ked sa opalim mam peknu farbu,ale ja som jeden cas v zime pouzivala Beta-karoten a zdalo sa mi, ze ta pokozka bola trochu tmavsia/lebo v zime som tiez bleda ako stena/....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako opáliť bielu pokožku? - Fórum - ZDRAVIE.sk