Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skolioza

Príspevok v téme: Skolioza
brigita

Ahojte vsetci, dufam ze najdem niekoho tu medzi vami kto mi poradi a pomoze...
Pred nadavnom som dostala diagnozu - skolioza - je tu niekto kto ma s touto otrasnou chorobou skusenosti? Vobec neviem co mam robit, comu sa vyvarovat, poradite mi nejake cvicenie, stranku, ... cokolvek...

DAKUJEEEEEM
---------------
Skolióza www.zdravie.sk

brigita

ajja ajja ukaz sa tu niekedy som velmi zvedava co ti povie. Snad ti to dopadne dobre. Chod co najkor nebud ako ja... teraz ak mas poobednu... tak tam skoc aj zajtra,...

brigita

to ani nie, ale viditelne to citim. Mam jednu lopatku viac vysunutu, este ked som oblecena ako tak... ale vyzlecena - to je koniec. Viditelne kriva!

brigita

Ajja ajja kedy pojdes k tomu ortopedovi? Som zvedava co ti povie. Musim teraz uz odist od PC, ale zajtra ti sem napisem aj z prace... ak sa mi bude dat.

ajja,ajja

brigita-ja si robim aspon take joga-cviky na stolicke, pretahujem si svaly, bez toho by to asi neslo.a citis to aj takto na dotyk,ze mas krivu chrbticu?ja ked si chytim pravu a lavu stranu , tak uplne..

ajja,ajja

brigita-co ale mna na strednej volali-chodiaca mrtvola:-)to este moja starka je cipernejsia! uz asi ozaj len sportovat a sportovat..a urcite v buducnosti dohliadnem na to, aby moje deti nemuseli zazit to, co ja..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skolioza - Fórum - ZDRAVIE.sk