Skolioza

Príspevok v téme: Skolioza
brigita

Ahojte vsetci, dufam ze najdem niekoho tu medzi vami kto mi poradi a pomoze...
Pred nadavnom som dostala diagnozu - skolioza - je tu niekto kto ma s touto otrasnou chorobou skusenosti? Vobec neviem co mam robit, comu sa vyvarovat, poradite mi nejake cvicenie, stranku, ... cokolvek...

DAKUJEEEEEM
---------------
Skolióza www.zdravie.sk

brigita

Mna zacali bolievat nohy v lete, ked sme mali zapnutu klimu, a vonku bolo 30 tak to bolo nanic. Ale inak som nemala taketo starosti. Teraz ... citim sa ako starenka...:-)))

ajja,ajja

brigita-no neviem,to bol len moj nazor,ze je to zbytocne,uz len je na tebe,drzat rovno chrbat.podla mna sa to dava len tym,co sa este vyvijaju a rastu im kosti a tak..

ajja,ajja

brigita-no teda,asi padnem na zadok!:-))) to som necakala..no neviem,skor ma boleli klby na nohach,kolena, clenky a tak.a sem - tam nejaka krcova zila.ale nepocitovala som bolest chrbtice,aspon nie takuto!

brigita

ajja ajja - si snad robis srandu? ja som s casnictvom prestala pred viac ako pol rokom. Kym som behala po rajone, nebolelo ma nic. Asi preto ze za tie nabehane hodiny som na to ani nemala cas... skutocne mame vela spolocne... nemas pocit ze aj to behanie a obluhovanie nam na chrbticu ublizilo?

ajja,ajja

brigita-ucinok?ani neviem.lebo ked som bola na tom lieceni v Kovacke,povedali mi,ze ho nosit nemusim,ze mam "len" skoliozu stavcov,co je uplna blbost podla mna,tak ked som dosla domov,hned som ho vyhodila:-) ale teraz je neskoro nan si myslim,uz nerastieme..

ajja,ajja

brigita-takze sme rovnako stare,ci mlade?:-))ved sediet furt na tejto stolicke v kancli,bieda na chrbticu.pred tym som robila casnicku,normalne som to nepocitovala,to len teraz.veru,prides domov a kedy cvicit?!