Pearsing do jazyka

chosefina

citam tu ze po tyzdni menia pirsing...mne ho robila holka co bola aj na obalke jedneho pirs a tatoo casaku z usa a ta powedala ze minimalne mesiac to musi ostat nedotknute tj: nevyberatt a nemenit...lebo ti to odznova napuchne....

chosefina

ja som mala pirs v jazyku...prepichnutie takmer neboli....bola to mensia bolest ako ked si kusnes do jazyka..za poldna mi jazyk opuchol ale dalo sa to prezit...ja som kludne zjedla palacinky z 1 dnovym pirsom....potom mi za taky maximalne tyzden odpuchol a bolo to w pohodee...nanestastie mi ho mama nadowolila a odhalila ma...taze uz mesiac ho nemam...no newadi...inak je to skvely pocit ked mas pirs v ustach!!!

poliewoocka

Ak ti to chyba ku stastiu...v jazyku sa to hoji najlepsie,lebo sliny su antisepticke.Ale par dni to budes mat poriadne napuchnute a budes moct jest len kasicky,vyzivy a polievky...Po tyzdni ti piercing vymenia za uzsi,ked ti to odpuchne.zver sa do ruk profesionalom-ale vzdy je tu riziko,ze prides o chutovy zmysel=paralyza chutovych poharikov.

lunelka

Ahojky,dala jsem si pearsing do jazyku pred 2 tydnama.Nasi mi to zakazali a tak jsem si to dala potaji a nic nezjistili a jsem moc rada ze ho mam a zadne problemy jsem s tim nemela!Je to super dete do toho!!!!!

Petqo

angeell mozes presna nepisat co sa tu s tym nerom stalo?? boze mne minule zubarka povedala ked sa mi kukla do ust: "Ja obdivujem tych luci to tier piercingy robia... ved v jazyku su take tepny ze tie ked prepichnu tak to krvacanie nito nezastavi"... keby toto povedala predtym jak som si daval ten pierc robit tha by som si nedal nikdy.D

angeell

no ja mam pirsing v jazyku ..ked vam to budu robit,stipne vas to a neskor za hodinu zacne boliet ..ale chodte ku odbornikom pretoze ja som urobila chybu ked som tam nesla a zachytili my nerv a nemohla som otvorit ani usta ale uz je to v pohode

mathushka

no ludia ja pearcing nemam ale ani do jazyka nechcem ale maju ho moje strasne dobre kamosky a cely cas si to ospevuju jaq si to dali taq to chvilu trosku bolelo ale potom uz v poho :P

marttina

ahojte ...písem sem lebo chcem povzbudiť vsetkych co si chcu dat pearsing do jazyka ..ja som si ho davala pred 5 dnami ..ale musíím povedat ze je to super a aj to vyzera super ...tak DO TOHO :-))

69macko691

panika
no dneska som si to bola dat vybrat, celkom v pohodke to dopadlo. Este som si nezvykla nato, ze ho nemam, ale je to ok. A ozaj nevies za aky dlhy cas by som si ho mohla opät dat? Ja som nesuslala ani ked mi ho tam dal, ani teraz. A inak diki moc za radu...