Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vlaaasky moje:-(

Príspevok v téme: vlaaasky moje:-(
helpme!

caute vsetci,mam dost velky problem-na celom tele mam v poslednych mesiacoch velmi vysusenu pokozku.nepomahaju mi ziadne hydratacne kreemy a som z toho naozaj zufala:-(avsak to nie je najhorsi problem,totiz suchu pokozku mam aj na hlave-mam neustale lupiny a o co viac zacali mi padat vlaaasky:-(ked som to vsak povedala mojej lekarke,povedala mi,ze mam nedostatok vitaminov a mineralov,takze som si na jej radu kupila zinkosel,sumive tablety a kedze trebalo nieco aj na vlasy-tak som si kupila vodicku vichy proti vypadavaniu vlasov a sampon proti lupinam a padaniu vlas.v lekarni.........toto vsetko po dobu cca.dvoch-troch mesiacov,ale bez viditelneho vysledku zlepsenia:-(teda prosim vas vsetkych,co maju s niecim podobnym skusenosti o pomoc.moje huste vlasy mi rednu a ja neviem co s tym:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((((((((((((((((((((((((((((((((

RNG

A nezabydajte na silne zmesy mineralov a vitaminov specificky navrhnute na vlasy(mega vitamins for Hair, alebo Hair, skin nails), to tiez mnohym pomoze

helpme!

takze dnes som bola u koznej lekarky a ta mi dala na vlasky tinkturu a na telo dve maste na premastenie pokozky,co mi namiesali v lekarni,takze drzte palce nech to zaberie:-)

helpme!

ok,ten kokosovy olej vyskusam tiez,ale akym sposobom si ho aplikovat?len rozotret a nechat posobit?nemala by som si tie vlasy dat este do niecoho??a co potom rano-staci zmyt,ci este pouzit aj sampon?

RNG

kokosovynolej s niekolko kvapkami GSE je lepsi, ako olivovy na zabaly na noc a celkove na kozu na tele.
Vstrebava sa cez kozu a naozaj teda vyzivuje podkozne vazivo, nie len ako reklama na kozmetikach.

helpme!

no uz mam papier aj ku koznej-k tej idem zajtra a na endokrinologiu sa vraj mrte caka,cize uvidim na kedy ma objednaju:-)kazdopadne dakujem vsetkym za radu a skusim urcite aj ten olivovy olej:-)
a este otazocka na keku:bola si s tym uz u lekara?ak hej,zistili ti nieco konkretne?

keka

hi kocka aj ja mam TVoj problem.. dokonca mam aj stale smad.. nazvala by som to skor ze mam strasne suchu sliznicu v ustach.. diabetes nemam.. na vlasky mi pomohol olivovy olej.. vmasirovat do pokozky hlavy a necha posobit celu noc.. mala som brutal lupiny a padali mi hrozne vlasy.. odporucila mi to kozna a na pokozku hlavy mi este davala dusik.. skus tu endokr. a napis co ti zistili.. pravdepodobne budes musiet doniest 24 hodinovy moc... drz sa :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vlaaasky moje:-( - Fórum - ZDRAVIE.sk