Je mi tazko ked sa ma ma pritel dotykat pod trickom...:(((((

hkfnrkt

Ked mate komplexy a problemy vyrieste to platickou operaciou a budete mat pokoj!Ja sa chystam tiez to vyriesit po lete a uz sa nato tesim konecne nebudem mat zo seba komplexy,budem si moct kupit pekne spodne pradlo plavy a tricka z vystrihom.....Kazdeho osobna vec.caute...

shift

Baby...pokial nemate jeden prsnik ako pamela a druhy ako keby ste nemali...tak to nevadi!!! Ak tam neni obrovsky rozdiel tak pohoda...

beta

monka mám ten istý problém. mám z toho komlexy, ani nie z velkosti, ale že mam kazdy iný. v podprsenke to nevidno nastastie ale inak ano. vobec neviem ako by som to povedala dotycnemu, ked by som niekoho mala.

shify

80b : no nehovorim ze ta co ma male prsia ich nemoze mat "vytahane"...ale ta co ma vacsie, tam to vidno viac...a zeny co maju vacsie prsia maju vacsie predpoklady ze budu mat "vytahane" prsia ako tie zeny co nemaju az take velke...Ved to je fyzika...vacsia vaha=vacsia zemska pritazlivost...z toho vyplyva vacsia namaha na prsne svaly...

80b

takze vravis ze len velke prsia? ved snad kazde prsia, ja tu hovorim a zastavam sa ako keby som mala stvorky, nosim podprsenky cisla ktoreho mam nick ale aj tak si myslim ze nielen velke prsia ale aj male prsia klesaju dole,

moisha

ale shift má pravdu... keď dôjde tehotenstvo, začneš kojiť a neskôr sa ti prsia buď zmenšia, alebo ostanú vyťahané, je pekné ak sa o svoje prsia staráš, tak by to mala robiť každá žena bez ohľadu na veľkosť poprsia, ale ako som už spomenula, veľké prsia nebudú mať celý život pekný tvar, pretože staroba... tej sa dá "predísť" len plastikami...

80b

shift, to si ako myslel ze velke budu o par rokov vytahane, to mi chces povedat ze tam mame zavesene zavazie, ktore nam prsniky "vytahuju"dole? poznam dievcata ktore maju dvojky co a maju ich uz dole v mladom veku ide o to ako sa kto o svoje prsia stara, studena sprcha, zvlacnujuce telove mlieka a vystrety chrbat nezapricinuju "vytahanie" dole ako si to nazval!! to ako keby ten kto ma velky penis sa mu uz nemal vekom postavit lebo ho ma vytahany dole, cize uz neide hore?? ty vytahany