Je mi tazko ked sa ma ma pritel dotykat pod trickom...:(((((

shift

Aby si to niekto zle nevysvetlil...upresnujem co som myslel:
...Kludne ho nechaj - pokracovat dalej aj pod podprsenku - ...nebolo to myslene tak ze ho nechaj ale nechaj ho pokracovat ...:D

shift

No a ked budete chcet sexovat tak tiez mu to nedovolis?? Sa neboj...to co sa hovori ze chalani chcu iba baby s velkymi prsiami nieje pravda...jasne ze sa im pacia...aj mne sa pacia a su vzrusujuce...ale Radsej by som chodil s babou co ich ma mensie ako vacsie...mne ide skor o tvar ako o velkost...lebo baby co maju velke prsia budu mat o par rokov bud plastiku alebo budu mat take "vytahane" prsia...takze sa neboj a kludne ho nechaj...ak sa mu nieco nebude lubit srat nanho...aj tak ich raz uvidi...alebo budete sexovat obleceni???:D

jozin

Tohoto sa vôbec neboj...hlavne čo sa tíka velkosti poprsia. Mne sa napriklad pácia viac baby s menšími prsiami. Mozno aj tvojmu priateloívi a prsia cez tričko neschováš, takze chalan uz isto vie na čo ma byt pripravený. A poviem, ti este jedno, mam teraz priatelku, vztah sme začali len prednedavnom, ale neodratilo by ma určite nič v tom aby sme pokračovali..a určite nie taka malichernost ako jedno vačšie ako druhe, alebo velkost poprsia...fakt neboj sa a ak mas na to vek venuj sa svojmu priatelovi...pretoze on môze chapat tvoje odmietanie ako svoju chybu...aj my muzi sme len ludia :D

monka1989

=)aj ja som mala taky problem. tiez sa chcel priatel dostat tam=) ale mna narozdiel,ze som mala male este trapilo,ze mam jeden prsnik vacsi ako druhy..tiez som sa bala,ale ak sa dostatocne spoznate,tak by nemal byt problem. priatelovi by nemalo zalezat na tom ako vyzeras,ale aka si a ci ta skutocne ma rad.ak by ta bol schopny pre tuto malickost nechat,tak taky chalan nestoji za povsimnutie.nemam pravdu?=)