Pre všetky tehuľky :)

nena...

tehotenstvo sa neda prerusit nijak inak ako interrupciou...iba prve tri dni po styku mozes zobrat tabletku.ale ani ta nieje 100 % .... takze ked chces interrupciu tak chod co najskor...prvych 6 tyzdnou je to "mini" interrupcia...stoji menej a nieje to take vazne...potom mas do 12 tyzdna normalnu interrupciu ta stoji okolo 6000...a potom sa robi interrupcia do 16 tyzdna len ked sa zisti ze babatko by bolo postihnute abo by mohlo ohrozit zivot matky...
boze baby alebo zeny//ved si natukajte stranku www.google.sk zadajte si do vyhladavania interrupcia abo potrat abo umele prerusenie teh. a kliknite si na "stranky pisane po slovensky" ked neviete iny jazyk...a mate tam vsetko co len chcete vediet..presne kliniky vsetko...tak drzim palce a dufam ze nebudes tehotna ked babo nechces...

jeria

A neviete mi povedať, či je príznakom aj nadúvanie? A ako sa dá prerušiť tehotenstvo? Prvé týždne... Díky...

fileta

merienn no moze byt to sposobene aj stresmi, uznavam. Teraz mam toho v skole vyse hlavy. Ten vytok nie je silny, staci mi na to intimka. Len mam z toho taky blby pocit. Bala som sa, ci nie som tehulka :) Ale ked vravis, ze by doktor uz na USG nieco videl, tak som hadam v poriadku. Nemam ani priznaky. Akurat ma sem tam boli podbrusko, ale to nie je taka bolest ako pri menzese, ale taka ina, akokeby som tam mala tlaky alebo co si podobne. Ale neboli ma vkuse cely den. tak neviem, co s tym :(

merienn

fileta,tmavohnedý výtok môže byť pri ovulácii,ale to tvoje krvácanie je nepravidelné,može to byť spôsobené s stresmi,alebo po užívaní ATB,ak by si mala aj budúci mesiac takéto poruchy treba nasadiť buď antikoncepciu,alebo duphaston na úpravu cyklu.

fileta

merienn pytam sa preto, lebo necely tyzden po milovani s priatelom som mala krvavy vytok, kt. trval 5 dni. POtom mi menzes meskal 2 tyzdne, tak som zasla za gynekologom, urobil mi 2 tyzdne po sebe vaginalny USG a nic nevidel. Po tyzdni od sona som dostala menzes. Teraz som v strede cyklu a mam taky tmavohnedy vytok a neviem co to znamena.. ci som nachladena alebo je to sposobene ovulaciou .. netusim :(

merienn

oplodnenie nastane ak máš zrelé vajíčku,približne v strede cyklu,trvá približne 7 dni kým sa oplodnené vajíčko uhniezdi do steny maternice.môžeš pociťovať rovnaké bolesti v podbruší ako pred menzesom,tie bolesti niektoré ženy majú až do 4 mesiaca,a ešte ako príznak môžem spomenúť časté močenie.

merienn

ahoj fileta!tak ja som mala prvé príznaky už o 7-8 dní od oplodnenia,mala som veľmi citlivý prsník,a na USG sa dá zistiť už 2 týždne od vymeškania menzesu,vidieť žltkový vak ale ešte bez echa plodu,akcia srdiečka je od 6.týždňa tehotenstva.