Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mala maternica, stretol sa s tym niekto?

Príspevok v téme: Mala maternica, stretol sa s tym niekto?
bobrik22

Ahojte,nedavno som zistila,ze moja mamka mala v mladosti malu maternicu a to iste mala aj jej sestra. Mamka chodila k doktorovi a vyliecili ju,mala nas. No jej sestra sa hanbila ist ku gynekologovi a teraz nemoze mat deti. Neviem ci to moze byt dedicne. Chcela by som len vediet,ci pri normalnej gynekologickej prehliadke by doktor zistil,ak by som nahodou aj ja mala malu maternicu,alebo ho na to mam upozornit, ze sme to mali v rodine? Treba na to nejake specialne vysetrenie?

aduliena

No tu sa ti asi žiadny odborník nevyjadrí....Skús sa spýtať svojho gynekológa alebo choď na stránku www.antikoncepcia.sk a tam napíš svoju otázku, odpovedia ti.

bobrik22

:D No to je jasne, ale ja osobne si myslim,ze to malo nejaky vplyv, ked koli tomu mala riadne naordinovanu nejaku liecbu a teta sa neliecila a nemoze mat teraz deti... Moze sa prosim vyjadrit aj nejaky odbornik?

sffsf

:D maternica je predsa pruzna. ked v nej nie je dieta je mala, ked dietatko rastie, zvacsuje sa s nim.

toto je nejaky nezmysel z minulosti.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mala maternica, stretol sa s tym niekto? - Fórum - ZDRAVIE.sk