Nebaví ma už sex s manželom

[zruseny12]

ja by som bola rada keby sa ozvala,ako to vyriesila,ja si myslim ze zmenou image...lebo tym druhym by si len poskodila...

no hej

a co take som strasne povedala, ze sa tak "rozcertilo" Tvoje ego??? Ved som len skonstatovala, ze sa to na tejto teme zuzilo len na vasu konverzaciu s mariou
< neodsudila som vas zato> :-))
Inac eriku nepoznam ani zo sna:-))

kekso

samozrejme, ze by sa mala ozvat..ukoncila to dost netaktne..nechala nas tu bez varovania ako solne stlpy..
..suhlasim s mailovanim..len ako si predat mail, aby ho kazdy nevedel..

[zruseny12]

pozeram a citam,ze tu asi uz bude po nasom kamaratstve...takze ak chces mozeme si pisat aj cez mail i ked len ako sa mas atd.ak suhlasis...lebo budu tu do nas len zaparat,ale ja by som bola rada,keby sa ozvala sexus ako to vyriesila...co ty na to kekso,mala by sa ozvat,nie?

kekso

NO HEJ, nie si ty nahodou ERIKAERIKA???..ak nie tak este raz a polopatisticky: SEXUS ma uz asi davno problem vyrieseny, kedze sa tu uz DAVNO!!! neukazuje..povodne, ak by si toto forum CITAL/A, by si zistil, ze problem sme jej s mariou pomahali riesit..ale kedze tu uz davno nebola, tak to preslo plynuje do normalnej komunikacie s mariou..
NAJRADSEJ mam takych, co sa ZOBUDIA po funuse, a tvaria sa, ze nasali VSETKU mudrost sveta, a poucuju, hoci nevedia o com, len aby poucovali, a hladili si svoje nabubrele EGO..

no hej

erika ma pravdu v tom, ze tato tema sa zvrtla inym smerom, pretoze sa to zuzilo len na " dobry den a pekny vecer medzi mariou a keksom :-))