Nebaví ma už sex s manželom

sexuš

tina vidim, ze nie kazdu manzelku bavi sex so svojim muzom. Ja som ani nevedela ci to mam niekde napisat spomenut. Ale aspon sa vyrozpravam anonymne lebo nemam taku kamaratku kazda je spokojna

tina

ja som citlivá, dotkne sa ma keď manžel nezdieľa so mnou názor, keď sa hádame, býva často bezcitný a je mamičkár ... tak mňa to nebaví tiež preto a neviem čo s tým ...

sexuš

no viete ake je to pre mna? Ale co mam si najst niekoho na to nemam zaludok, ale viete potom sa to kopi a aj hadky stupajú lebo ked on skonci tak mam take nervy a si predstavte ze ak uz rychlo idem radsej spat, len nech mi da pokoj a pride a zacne otravovat a smrdi od ja neviem od cibule alebo cesnaku - akoze nema vobec s tym problem tak mi je do placu. Ale neviem riesenie:-(

jajka

jezis tak to ta uprimne lutujem...ak on nema snahu s tym nieco urobit, preco by si sa ty mala snazit...ak sa nesnazi,aby si aj ty z toho nieco mala, ja by som s nim ani nespala. naco?

sexuš

no ono ze sup sem sup tam a ide pozerat telku, futbal, formule to je jedno. Akoze sa spravi a je cely hotovy aky je superman a to baby keby mi zapli televizor za hlavou by som vedela pri tom aj pozerat. Normalne je to az take ze sa mi zacina hnusit. To neni dobre ja viem ale co stym? Este sa ide pomilovat a necha si ponozky a papuce ako nejake telivo

sedmikraska

zacalo ti asi vadit, ze to bere ako normalku a prestal sa aj o seba starat. Pohni ho do toho nejak, nech zacne zase trochu bojovat a bude tam zase nejake to caro

jajka

nemusis si davat podvazky ani obliekat smiesne kostymy
nie kvoli nemu
skus sama pozistovat, co by ta bavilo, nieco nove vyskusat
a on sa trosku snazi ta potesit? alebo je to fakt len ze supsem suptam a koniec?
chlapi potrebuju trochu postrcit, navigovat, musis mu povedat, co chces a co sa ti paci, sam na to nepride

sexuš

vies sedmikraska, asi to bolo ze bola som zalubena laska a tak, ale teraz ked to pominie taky osial je to ze s nim ma to nebavi. akoze jasne ze mam sny ze tak alebo tak by sa mi to pacilo, ale ked ho zbadam v spalni v tom krasnom rozgajdanom pyzame radsej by som zaspala:-(

jajka

no, on to ma ako potrebu, a ty mas z toho urobit zabavu :))
skus sa trosku posnazit, nech je to zabava a nie utrpenie, urobis to pre seba
a on to tiez urcite oceni