Strie, popraskaná koža na prsiach

Ivka 1

Odporúčam prírodnú cestu - krém Aloe Vera Lotion - obsahuje až 66,5 % aloe + jojobový olej, elastín, vitamín E, vďaka čomu je pokožka vláčna a hebká. Účinný ako prevencia vzniku strií - od 4-tého mesiaca natierať kždý deň.

pe84

Najlepšie je sa striám vyhnúť, teda už vopred sa počas tehotenstva natierať niečím účinným, ja odporúčam krém - Bepanthen proti striám, pretože má výborné neškodné zloženie a naozaj dokáže pokožku tak vyživiť a posilniť, že zvládne "nápor" a nárast a ostane krásna a zdravá, navyše je hypoalergénny, veľmi vhodný počas tehotenstva :)

milotka2

Ja by som do zákrokov nešla, mne keď sa začali objavovať strie začala som si natierať postihnuté miesta elastiq-om a ten mi skoro úplne odstránil tie malé čo sa mi začali objavovať, mi ich stiahol a zbledol takže nie sú skoro vôbec vidieť.

beautician

Ahojte strie su problem lebo su to v podstate jazvy takze kazda jazvicka sa tazsie ostranuje,najucinnejsia je liecba laserom alebo tzv mezonite (nitovy lifting,ktore sa vkladaju pod kozu a vyvaraju tzv liftingovu siet a prestanu byt viditelne a efekt trva niekolko rokov.pozrite dermarevoltu

Yoginka

Mne v tehotenstve zas pomohol elastiq, ktorý som používala keď som zanedbala krémovanie pŕs a stehien, začali sa mi vyhadzovať strie tak som si ho kúpila a natierala a zabránil mi vytváraniu nových.

bibinaaa

Odporucila by som ti olejcek na strie od prirodnej kozmetiky nobilis tilia, najdes napr. aj na tejto stranke: -odkaz odstránený-.
Pouzivaju ho aj tehotne zeny prip. mamicky po porode, u ktorych je tento problemy bezny.

zuzuliq2

Beliebeer ak máš tie strie malé skús dáky krémik na ich zjemnenie, ja som používala elastiq na zjemnenie strií, ktorý mi ich zjemnil a vyhladil, mám ich stále keďže som ich mala už dlhšie ale sú o dosť menej viditeľné :)