prosim len o radu

Príspevok v téme: prosim len o radu
tycinka

ahoojte,viem ze to bude trapna otazka ale neda mi to neopytat sa. bola som u dvoch doktoroch kt. mi povedali ze nie som tehotna,ale kedze som mala take priznaky kt. maju tehotne tak som si urobila dva testy a boli negativne.ale kramy mi trvali len dva dni a to uz druhy mesiac je takto.bolia ma neustale krize a vajecniky uz asi mesiac,som myslela ze to bude tym ze mam dostat kramy ale uz mam po nich a stale bolia a oblast bruska ako je zaludok a okolo pupka, a tiez este aj prsia.ale to moze byt sposobene tym ze som zacala brat antiku.prosim vas..je tam nejaka pravdepodobnost ze by to dvaja doktori prehliadli a testy klamali a mohla byt tehotna ? prosim o radu

agina

vajecniky a krize pobolievaju, vola sa to predmenstruacny syndrom.Takisto aj prsniky - bolest, napatie.Ale je to vsetko uplne normalne. Niektore kocky mavaju bolesti aj v obdobi ovulacie/ uvolnenie vajicka z folikulov/.

tycinka

dakujem ti jasminelka mozno som to len potrebovala este pocut od druheho:) no a ty si mi povedala do duse dakujem..a ked uz je rec o tej antike tak ta s tym nic nema lebo styk som mala este pred mesiacom a vtedy som ju este nebrala..

jasminela

:)))) ach...žiadnemu tretiemu doktorovi chodiť nemusíš..si uplne mimi...!!! tehotná určite niesi a to som ťa ani nevidela. 2 doktori ti povedali že niesi...ešte aj 2x test negatívny...+ berieš antikoncepciu..a nič čo si napísala nie sú príznaky tehotnej ženy..:))) Kríže a vaječníky ťa asi bolia lebo si prechladla. Prsia bolia..to je normálne keď si začala brať antikoncepciu. Nie je absolutne žiadna pravdepodobnosť že si tehotná...ale si trošku paranoidná :) sorry za úprimnosť. Ja odkedy beriem anti krámy mám dva dni a vždy strašne slabé...krvi ako keď komára zabiješ...

cat

uff..tiez by som sa asi vybrala k 3. doporucenemu lekarovi, jedneho poznam, velmi dobry odbornik, ordinuje na Antolskej v Ba, ak si z Ba.. :))

karla1

no neviem....dvaja aby to prehliadli? a prislo by mi cudne keby to jeden prehliadol ale tak pre väcsi klud si zabehni este za tretim a ak ti aj on povie ze nie tak nanho vybal tieto svoje tazkosti