Prosim pomozte...neviem co mi je...boli ma cele telo

Príspevok v téme: Prosim pomozte...neviem co mi je...boli ma cele telo
mijkooo

Od vcera ma dusi na kasel...suchy a drazdivy, tak som si kupil na to sirup. Ale problem je ze som strasne slaby a vsetko ma boli, nevladzem udrzat ani pohar v ruke a je mi zima....ale nemam horucku. Nemoze to byt svalova horucka???...neviem co robit...je mi na zdochnutie fakt a som v zahranici. Poradte mi prosim.....dakujem Vam.

..................

mas virusove ochorenie, zrejme chripku, pri nej velmi boli telo.dopraj tvojmu telu oddych,vela tekutin, materina duska cajik /alebo podobny/s medikom, sumive kalcium s vitaminom c , nieco na kasel a ibuprofen na znizenie teploty a na bolest svalov a klbov.

mijkooo

No neviem ci to je chripka....tu vraj je chripka velmi ojedinele. Ja mam problemy s prieduskami chronicke...takze najprv mi to chytilo priedusky a telo ked zacalo bojovat so zapalom tak prisla horucka...si myslim. No tak ma objednali na 10.10....a bude to za 55 euro..len navsteva lekara..kde su este lieky...sakra. A vraj u nas bolo vela tych 20 korun...ved tych 50 euro je takmer80 nasobok toho co sa u nas platilo. A platy su mozno 4-5 krat vacsie iba...tu symulanti nemaju sancu :).

mijkooo

no mal som vecer este 38.5 ....celu noc som nespal...a to som si dal aj paralen....stale ma vsetko boli a o siedmej som mal 38.4. Idem prave k Dr. utratit minimalne 50 euro....ale inu moznost nemam...a ako ich poznam tychto Dr. tak nic nevyriesia....Dr tu stoja za prd. See you

dr.jajbolí

Ten Ibalgin ti asi pomôže, aby ťa nebolelo ceké telo, ale si bež ľahnúť! Potom sa zajtra ozvi, ako ti je. Ozaj ten cibuľový ďas pijáva aj môj syn, keď cíti chorobu...Skús

mijkooo

...dakujem,ja mam problemy s prieduskami chronickeho povodu.O ten kasel ani tak nejde,ako ta bolest celeho tela.Ale to bude iste tym,ze uz mam teplotu.

alikali

mam syna tiez v zahranici a ked je chori a ma kasel silny vzdy pomoze cibula s cukrom nasekaj cibulu daj 3lizicky cukru a nechaj luhovat po polhodine si daj najprv 30kvapiek z tej stavi a potom kazde 3hodiny