Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čierne videnie

Príspevok v téme: Čierne videnie
midsummer

Vcera skoro rano sa priatel chystal do Presova a zobudil ma aby som isla zamknut dvere. Ked som vstala bolo mi na zvracanie a krutila sa mi hlava ale myslela som si ze to nic nieje a ze ma to prejde. Ked som prisla k dveram tak mi bolo horsie a videla som vsetko cierno. Priatel sa ku mne prihovaral a ja som ho vnimala, ale zoslabli mi nohy a nevedela som skoro ani chodit. Horko tazko ma zobral do izby kde som si sadla ale stale som videla vsetko cierno. Poprosila som ho o pohar vody a postupne som zacala vidiet. Stava sa mi to ked rychlo vstanem tak mam nizky tlak, zatoci sa mi hlava a vidim cierno ale trva to len takych 5 sekund, no vcera ked mi prislo zle tak to mohlo trvat aj 30 sekund a take sa mi este nestalo. Vodu pijem a sem tam aj kavu na nizky tlak. Chcela by som sa Vas spytat ci to mozu byt priznaky nejakej choroby alebo je to normalne? Mam sa obratit na nejakeho lekara?Dakujem

bobrik22

No mna trapilo to iste, ked som bola u lekarky, povedala mi ze u dievcat je to normalne a ze je to sposobene nizkym tlakom. Ked rano vstavas, nemala by si hned prudko vyskocit z postele,ale kludne si sadnut na par sekund a potom pomalicky vstat...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čierne videnie - Fórum - ZDRAVIE.sk